מהו העיסוק שלכם? האם אתם אוהבים את המקצוע או את העבודה שבה אתם עוסקים היום? האם כל יום זה יום חדש, מרגש, כיפי עבורכם, אתם מחכים לו בשביל לצאת לדרך, או שכל יום זה שגרה, שעמום, מונוטוניות – עוד יום ללכת לעבודה, להעביר את השעות שאתם צריכים להיות שם ולחזור הביתה?

כמה אנשים אתם מכירים שעוסקים במה שהם אוהבים? מעטים מאוד, אך יש כאלה. עדיין, הרוב בוחרים מקצוע או עוסקים בעבודה שהם לא אוהבים, הם יודעים שלא טוב להם, אבל עדיין ממשיכים באותו מקום.

רוב האנשים בוחרים מקצוע מסוים לא כי הם אוהבים אותו אלא הם פשוט מתחילים עם כמה שאלות שגויות: האם זה יביא לי כסף? כמה כסף והאם אני יכול לעשות את זה? הם לא שואלים אם הם  באמת אוהבים את אותו המקצוע שהחליטו לבחור?

זה הכל עניין של זמן, עד שהמקצוע הלא מתאים שהם בוחרים מתחיל להימאס עליהם. מופיעה תחושת מיצוי שלא ניתן למנוע.

 אז נשאלת שאלה – למה אנשים אלו ממשיכים בעיסוק שלהם?

הרי אף אחד לא מכריח אותם להישאר במקום עבודה הנוכחי. אז מה עוצר אותם? מה מונע מהם לצאת לדרך ולעשות את מה שהם באמת היו רוצים לעשות בחיים, מה שהם אוהבים ופשוט לעשות את זה?

התשובה היא – הפחד. הם מפחדים לעשות שינוי בחיים

האמת גם אני פחדתי לעשות שינוי. אבל עוד יותר פחדתי להמשיך לחיות את החיים שלי בחוסר הגשמה, חיים ריקים וחסרי משמעות, חיים של שעמום ומונוטוניות. רק המחשבה על איך ייראו החיים שלי בעוד 5, 10 שנים אם לא אעשה את מה שאני באמת אוהבת לעשות ואמשיך לעשות את מה שאני לא אוהבת גרמו להרגיש פחד לא נורמאלי.

הפחד סה"כ בא לומר לנו שמשהו הולך לקרות. במקום להתמקד במסר, אנחנו מתמקדים ברגש של פחד עצמו, שמשתק אותנו, שגורם לנו להישאר באותו מקום או ללכת כמה צעדים קדימה ואז לחזור אחורה את כל אותם הצעדים שעשינו קדימה. אבל אם אנחנו מתמקדים במסר עצמו, הפחד הופך להיות הדחף שדוחף אותנו קדימה לעבור ההצלחה האישית והגשמה העצמית שלנו.

. כל אחד מאיתנו בא לעולם הזה כדי להגשים את עצמו לעשות משהו שהוא באמת אוהב לעשות. הרי יש הבדל גדול בין – אני אוהב את מה שאני עושה לבין אני עושה את מה שאני באמת אוהב לעשות.

אז אם אתם מרגישים חוסר סיפוק בעבודה, חוסר מימוש עצמי בעיסוק הנוכחי שלכם, תיקחו את עצמכם בידיים ותשאלו את עצמכם כמה שאלות פשוטות אך חשובות: מה אני באמת אוהב לעשות? מהו הדבר שעושה אותי הכי מאושר כל פעם שאני עושה את זה? מהם הכישורים שלי? במה אני טוב ותמיד אמרו שאני טוב –  הרי לכל אחד מאיתנו יש כישרונות מולדים ומיומנויות. לכל אחד יש!

באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

אז למה לשקר לעצנו שטוב לנו מקום העבודה הנוכחי? למה לחיות עם השקר הזה? למה לא לחיות עם אושר פנימי, לעשות משהו עם תשוקה אמיתית, רצון ומוטיבציה, לחכות ליום חדש בהתרגשות בשביל לקום ולעשות שוב את מה שאנחנו אוהבים לעשות?

זו הרגשה אדירה לחוות את ההנאה ואת הכיף מהעשייה היום יומית כשאנחנו עושים את מה שאנחנו באמת אוהבים לעשות.

תקשיבו ללב שלכם, לעצמכם, תענו על השאלות ששאלנו למעלה,ותתחילו לעשות משהו שאתם באמת אוהבים לעשות. זו הגדולה האמיתית, זה האושר הגדול. החיים שלכם הם שלכם ולא של הבוס בעבודה או מי שזה לא יהיה. אתם הבוס של עצמכם, קחו אחראיות על החיים, על תשתיקו את הרצונות ואת התשוקה העזה לעשות את מה שאתם אוהבים לעשות. צאו לדרך עכשיו!

כי אין זמן אחר מלבד עכשיו! חיים רק פעם אחת אז תחיו אות חייכם בקול רם!!!

אם אהבתם את המאמר, מוזמנים להגיב, לעושת לייק, לשתף לחברים.

לקבלת הדוח "2 הצעדים הראשונים ו 7 עקרונות בסיסיים בפריצת דרך להגשמה העצמית שלך" במתנה ממני ולגמרי בחינם, מוזמנים להיכנס לאתר, לרשום שם ומייל ומיד הוא יישלח אליכם

http://www.DianaBenZvi.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.