*הפנייה היא בלשון זכר אך פונה לשני המינים כאחד!

דיסק אודיו מיוחד שיעזור לך לגלות מה הם 2 הצעדים הראשנים על מנת שתוכל לפרוץ דרך ולממש את הפוטנציאל שלך, לקום כל בוקר עם חיוך, להרגיש אושר וסיפוק פנימי, לעשות את מה שתמיד חלמת לעשות ולהפוך לאדם שתמיד רצית להיות!

 

מכירים את המשפט – החיים הם במה ואנחנו השחקנים? אבל להבדיל מהשחקנים בקולנוע או בתיאטרון, אנחנו לא תמיד משחקים את המשחק שלנו. שחקן יודע מהו התפקיד שלו, איזה דמות הוא מגלם, מהן התכונות שלו, מי הוא. האם גם אנחנו יודעים זאת?

 

רוב האנשים חיים את החיים שלהם ברוטינה מסוימת – ללמוד בבית ספר, באוניברסיטה, לקחת קורסים, לעבוד, להקים משפחה ולפנות את המקום לדור החדש. קיים איזשהו מעגל חיים קבוע שמישהו קבע אותו ורוב רובם של האנשים הולכים לפיו. אבל האם זה צריך לחיות כך?

הם משחקים את החיים לא לפי המשחק שלהם אלא לפי מה שאחרים קובעים. הרבה פעמים הם מוותרים על החלומות שלהם, הולכים לפי הזרם, לפי מה שהסביבה מכתיבה, במקום להגשים את עצמם ואת החלומות שלהם ולהיות האדם שהם רוצים להיות. הסיבה לכך? יש לא מעט אבל הסיבה העיקרית היא: חוסר הבנה מי אנחנו, חיבור ל"אני" האמיתי שלנו, לתכונות הפנימיות שלנו, מי שאנחנו עמוק בפנים. בנוסף לכך, ישנם גם פחדים, מערכת האמונות שאינה מקדמת, הסביבה, מחסומים, דפוסי התנהגות, פרדיגמות ועוד.

כדי שנתחיל לשחק את המשחק משלנו, עלינו לעבור תהליך של צמיחה וגדילה פנימית, להבין מי אנחנו, לגלות את הגדולה שבנו, להכיר את עצמנו. אם השחקן בסרט לא יודע ולא מכיר את הדמות, האם הוא יוכל לשחק?

כנ"ל גם בחיים – אם אנחנו לא יודעים מי אנחנו, מהן המתנות שאלוהים נתן לנו, מהי הגדולה שלנו, הפוטנציאל שטמון בנו, האם נוכל לשחק את המשחק שלנו? ברור שלא!

זו הסיבה שהחלטתי להוציא דיסק אודיו שיזעור לך לגות את הצעדים הראשונים על מנת שתוכל לפרוץ דרך, להגשים את עצמך ולהתחיל לשחק את המחשק שלך!

 

בעזרת כלים ותרגילים שבדיסק תוכל:

 • להכיר את עצמך, לגלות את "האני" האמיתי שלך
 •  לגלות מהי התשוקה האמיתית שלך
 • ללמוד מהו הפוטנציאל העצום שטמון בך
 •  לבנות תמונה מנצחת של העתיד שלך
 • לתכנת את עצמך להצלחה והגשמה
 •  לחזק את האמונה שלך בעצמך
 • ללמוד לשאול שאלות מצמיחות ומעצימות
 •  ועוד

 

למי מיועד הדיסק:

 • אנשים שמרגישים שאינם מממשים את הפוטנציאל הטמון בהם
 • אנשים שרוצים לעשות את מה שהם אוהבים לעשות
 • אנשים שבאמת רוצים לגלות את הייעוד שלהם בעולם
 • אנשים שרוצים להתחבר ל"אני" האמיתי שלהם
 • אנשים שמרגישים ויודעים שיכולים להיות יותר ולעשות יותר
 • אנשים שרוצים לצמוח, לגדול ולהתפתח
 • אנשים שרוצים להרגיש אושר וסיפוק פנימי מהעשייה היום יומית
 • אנשים שרוצים לקום כל בוקר עם חיוך

למה שתבחר בי? מי זאת דיאנה?

דיאנה בן צבי מורת דרך להגשמה עצמית, בשילוב עם ריקוד ושירה
 
דיאנה מאמנת אנשים כדי להגשים את עצמם ולחיות את חייהם במלואם,
להוציא את הענק שבפנים ולממש את הפוטנציאל העצום שטמון בתוך כל אחד ואחד מאיתנו.
 
הדרך שהיא בחרה היא דרך אנרגטית שמשלבת ריקוד ושירה – היא מאמינה שריקוד ושירה הם שני עולמות שבעזרתם יותר קל לגעת בנשמה של האדם, להעביר מסר, להתחבר לעוצמות הפנימיות ולהיות יותר פתוח ומשוחרר.
 
ריקוד ושירה הם כמו החיים – לא מספיק רק לדעת לרקוד או לשיר אלא לשיר עם רגש, תשוקה, אנרגיה אחרת. כנ"ל גם בחיים, לא מספיק רק לחיות את החיים אלא לחיות אותם עם תשוקה, עשייה מספקת, ריגושים, אנרגיה.
 

הנה מה אנשים מספרים עלי:

הי דאינוש המקסימה,

אני בחרתי בך בתור מאמנת בגלל שראיתי חיבור אליך מבחינה נפשית, מלבד העובדה שראיתי אותך כחברה ומדריכה מדהימה עם הרבה מאוד אנרגיות וקסם אישי משהו כובש כזה

הרגשתי שאת יכולה להבין יותר טוב מה עובר עלי ומאיזה נקודה אני מגיעה על מנת שתוכלי לעזור לי כי גם לך היו דברים דומים בהתמודדות (ברור שלא אותו דבר אבל את יכולה להבין בנאדם וככה גם לעזור לו)

את מעבירה הרבה אנרגיות חיוביות שזה מאוד חשוב ונותן השראה להתקדמות בכל תחומי החיים

את מאוד מיוחדת וייחודית יש לך חשיבה שהיא מעבר לכל דמיון ואני רואה אותך בעצמך מיישמת דברים שאת מדברת עליהם 
ככה שזה לא רק ססמאות את מעבירה את התורה והדרך שלך מבחינה יומיומית על עצמך בריקוד בשירה בתרגילים שאת נותנת לוח חזון, תזונה, פרוייקטיים ספציפיים והכנה אליהם, ניהול זמן

אני אוהבת את זה שאני יכולה לדבר איתך בפתיחות וחופשיות (לא לגמרי לגמרי כי יש לי מעצורים ואין מה לעשות), כי את נורא אמיתית ולא מתנשאת או יוצרת ריחוק כמו אנשיםם אחרים שהיה לי אנטגרציה איתם בצורה עסקית או אימונית.
בעיקר אני אוהבת שאת יכולה להעביר תאוריה לפרקטיקה וזה באמת מושא להערצה

יסמין דוד (עו"ד ישובי גדרות)

 

דיאנה משדרת אמון ושאפשר לסמוך עליה.יש בה הרבה אנרגיות חיוביות…

כמאמנת – היא בן אדם אכפתי, דאגנית , נותנת הכוונה נכונה….בחרתי בה כי לפי כל התכונות שכתבתי מלה , האינטואיציה שלי אמרה שזה הבן אדם הנכון לעזור לי.

דיאנה יכולה לעזור בהרבה תחומים : אם כן זה בתחום "זוגיות" או אם זה בתחום "ילדים", "חברות", "בעניין עסקי"….אני מאחלת לך דיאנה הצלחה בכל התחומים שאת עוסקת כי את מאוד מוכשרת ויש בך פוטנציאל להצליח ובגדול !!!!!!!

אנג'לה

סה"כ 97 ש"ח בלבד!!!

להעברה לדף מאובטח לתשלום לחץ על הכפתור למטה:

התשלום על ידי כרטיס בינלאומי בלבד!!!

[pp_know_yourself]

מחיר זה הוא מחיר היכרות לשבועיים בלבד!המחיר יעלה החל מ-18.10.2012, לכן כדאי לך להזדרז 🙂

האם יש דרך נוספת לשלם מעבר לתשלום דרך האינטרנט?

כן! ניתן לשלם בדרכים נוספות:

1. על ידי משלוח צ'ק על שם דיאנה בי (לשלוח מייל לדיאנה מי שרוצה לשלוח צ'ק לכתובת – [email protected])

2. על די העברה בנקאית (לשלוח מייל לדיאנה מי שרוצה לשלוח צ'ק לכתובת – [email protected])

 

תזכור – כל אחד מאיתנו בא לעולם הזה כדי לממש את הפוטנציאל שלו, להגשים את עצמו, לחיות את החיים כפי שהוא רוצה לחיות אותם, ליהנות מהעשייה היום יומית, להרגיש אושר וסיפוק פנימי.

אם תשאלו אותי למה באתי לעולם הזה, אשיב לכם:

"אני כאן כדי לחיות את חיי בקול רם!!!"