לשחרר את הגיבור שבך - לחיות חיי מימוש, תשוקה והגשמה

מכירים את המשפט – החיים הם במה ואנחנו השחקנים? אבל להבדיל מהשחקנים בקולנוע או בתיאטרון, אנחנו לא תמיד משחקים את המשחק שלנו. שחקן יודע מהו התפקדי שלו, איזה דמות הוא מגלם, מהן התכונות שלו, מי הוא. האם גם אנחנו יודעים זאת?

רוב האנשים חיים את החיים שלהם ברוטינה מסוימת – ללמוד בבית ספר, באוניברסיטה, לקחת קורסים, לעבוד, להקים משפחה ולפנות את המקום לדור החדש. קיים איזשהו מעגל חיים קבוע שמישהו קבע אותו ורוב רובם של האנשים הולכים לפיו. אבל האם צריך לחיות כך?

הם משחקים את החיים לא לפי המשחק שלהם אלא לפי מה שאחרים קובעים. הרבה פעמים הם מוותרים על החלומות שלהם, הולכים לפי הזרם, לפי מה שהסביבה מכתיבה, במקום להגשים את עצמם ואת החלומות שלהם. הסיבה לכך? יש לא מאט: חוסר הבנה מי אנחנו, פחדים, מערכת האמונות שאינה מקדמת, הסביבה, מחסומים, דפוסי התנהגות, פרדיגמות ועוד.

כאן נכנס לתמונה מנטור. מי זה מנטור? מנטור הוא אדם שמלווה אותך בתהליך של התפתחות אישית, רוחנית ומקצועית, מאפשר לך לממש את עצמך,להשיג את התוצאות והמטרות הרצויות לך, להגשים את עצמך, לגלות את הגדולה שבך, את הפוטנציאל האדיר שטמון בתוכך, ליהנות מצמיחה אישית ורוחנית. מנטור מאפשר לך לחיות חיי שפע, עושר ואושר בכל המובנים! 

מנטור הוא אדם שמכוון אותך, מראה לך את הדרך, הוא גם מאמן, גם יועץ וגם מורה. מנטור מאתגר ו"מותח" אותך, מעצים אותך, מספק לך כלים מעשיים להצלחה, נותן השראה ומוטיבציה. מנטור רואה את הגדולה שלך העומדת מולו ומאפשר לך מסגרת בה אתה יכול לפעול בביטחון ובאופן שבו מעולם לא פעלת בעבר.

מנטור מעביר לך כחניך המון ידע במסגרת תהליך ההעצמה והתפתחות אישית, מהווה בשבילך מודל להתנהגות.

אבל אינני מתכוונת לידע שאנחנו רוכשים במסגרת הלימודים בבית ספר, אוניברסיטה ועוד. כולנו יודעים מספיק. ובכל זאת, למרות כל הידע הזה ,חלק גדול מהאנשים מרגישים שהם היו רוצים להשיג יותר בחייהם. הם מרגישים שלעומת כל הידע שהם רכשו, זה לא עוזר להם להשיג מטרות , להגשים חלומות, להגשים את עצמם.

מטרת התהליך הוא לעזור לך:

 • להכיר את עצמך ולהתחבר לשורשים שלך
 • להפוך פחד לדחף
 • לשחרר את הגיבור שבתך ולהתחיל לחיות חיי תשוקה ואושר
 • להשתחרר מהעבר, ללמוד ממנו וליצור עתיד שאתה רוצה
 • לנקות חוויות רגשיות שליליות וללמוד לשלוט ברגשות
 • להשתחרר מאמונות מעכבות שעוצרות אותך היום לחיות חיים שאתה רוצה
 • לשפר ביטחון עצמי וליצור דימוי עצמי מקדם ומנצח
 • לשנות דפוסי התנהגות והרגלים מעכבים

מה מיוחד בתכנית?

 1. יחס אישי ועבודה אישית עם דיאנה בן צבי
 2. עבודה מעשית עם המון משימות, מטלות ועשייה בין המפגשים
 3. עבודה מעמיקה על חסמים ומעצורים פנימיים ורגשיים שנמצאים בתת המודע וטיפול שורשי באותם המעצורים!
 4. תהליך ממוקד ומדויק על מנת להביא אותך לתוצאות יעילות אחת ולתמיד
 5. מענה טלפוני ודרך האימייל במקרים של עזרה דחופה. המענה הטלפוני ובמיילים מיועד לנושאים קצרים, מהירים וחשובים שאינם סובלים דחייה עד למועד המפגש.
 6. הקשבה, הבנה ותמיכה מהלב לאורך כל התהליך

למי מתאימה התכנית?

התכנית מיועדת לאנשים רציניים בלבד שבאמת מרגישים את הצורך העמוק לצאת לדרך של שינוי ולשחרר את הענק שבפנים, להגיע להגשמה אישית, כלכלית, חברתית ורוחנית ולממש את הפוטנציאל העצום שטמון בהם.

מטרת התכנית היא לעזור למשתתף לפתח הרגלים חדשים שהם חיוניים על מנת להיות האדם שהוא רוצה להיות, וזה תוך כדי תהליך הליווי עצמו, על מנת להפוך הרגלים אלו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלו גם אחרי התהליך.

רוצה לקבל פרטים לגבי התכנית?

על ידי לחיצה על הקישור שלמטה תועברו לדף עם כל הפרטים לגבי התהליך!
 תכנית ליווי להצלחה והגשמה עצמית!