מאז שהייתי קטנה  שאלתי את עצמי שאלות – מי אני, למה באתי לעולם הזה? מה התפקיד שלי כאן? הרי לא ייתכן שבאתי רק  כדי ללמוד בבית ספר, לסיים לימודים אקדמיים, ללכת לעבוד, לעבוד כל החיים שלי, לצאת לפנסיה, תוך כדי להקים משפחה ולסגור את מעגל החיים שלי.

ידעתי שחייב להיות תפקיד מסוים בחיים.

שאלות נוספות הסתובבו לי בראש – למה רוב האנשים עובדים קשה וחיים ברמת הבינונית לעומת מספר מאוד קטן של אנשים שמאוד מצליחים, שכל דבר הולך להם בקלות, שאוהבים את מה שהם עושים, שלא מתאמצים ונהנים בחיים?

כמובן התשובות שקיבלתי מהאנשים הסובבים היו – יש להם מזל, נולדו במשפחה מתאימה, קשרים  ומה לא.

אבל תשובות אלו  לא סיפקו אותי והמשכתי לשאול את עצמי ולחפש. אומרים שמי שמחפש מוצא, ומי שואל מקבל תשובה. את התשובות התחלתי לקבל בגיל 23 כשנחשפתי בפעם הראשונה לכל העולם של התפתחות והעצמה אישית. אך באותה תקופה הדברים עדיין לא היו כל כך ברורים.

קראתי עשרות ספרים – באנגלית ובעברית, הייתי בעשרות סדנאות בכל התחום של התפתחות והעצמה אישית, שמעתי תכניות אודיו אבל עדיין מבחינתי לא הרבה השתנה בחיים שלי. עדיין נשארתי באותה נקודה מבחינת התוצאות ולא באמת הצלחתי לשיים את מה שלמדתי וידעתי מתוך הספרים. כלומר – היה לי ידע ברמת ההבנה אבל לא יישמתי שום דבר מתוך הידע הזה בחיים על מנת ליצור שינוי ולהבםן את משמעות החיים. אבל כמו שאומרים:

כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע!

יום אחד התעוררתי בבוקר והרגשתי שלא בא לי ללכת לעבודה, שאינני יכולה להמשיך לחיות כמו שחיה יום אחד נוסף אפילו. באותה התקופה של כאברגשי רב הכרתי אדם מדהים, בן 78 אז, אברהם נוב שהוא הפך להיות המורה הרוחני שלי, המאמן האישי שלי. אז הדברים התחילו להתקדם ולהשתנות באמת. התחלתי לקבל תשובות והתחלתי גם ליישם את מה שלמדתי.

כך התחילו שנתיים אינטנסיביות של התפתחות, העצמה וצמיחה אישית ורוחנית, לימודים ארוכים, פגישות עם המורה הרוחני שלי – 3-4 פעמים היום, כל פגישה 4 שעות. כל החיים שלי השתנו והתהפכו – התחלתי להבין בפעם הראשונה מי זאת דיאנה בן צבי, התחלתי להכיר את עצמי ולהבין את משמעות החיים ולמה אני כאן.

בשנתיים אלו התבגרתי והתפתחתי וקיבלתי תובנות מה שלא קיבלתי במשך 16 שנות לימודים בבית ספר ואוניברסיטה, הבנתי מהי הצלחה, הבנתי מה אני רוצה בחיים, הבנתי מה מבדיל את המיעוט – המצליחנים ברי מזל מהרוב. הבנתי שיש לי תפקיד בעולם זה – ייעוד.

באותו היום שגיליתי את הגדולה שבי, כשקיבלתי תשובה שיש לי ייעוד בעולם והבנתי עד כמה הוא גדול, הרגשתי עוצמה פנימית, חופש, אושר, הבנתי שמצאתי את עצמי, את "האני" האותנטי שלי.

היום בחרתי ללכת בדרך של המורה הרוחני שלי ואני מובילה עשרות אנשים לחיי מימוש והגשמה, סיפוק והצלחה, להיות מי שהם נועדו להיות ולעשות את מה שהם אוהבים לעשות בעולם הזה, לתת ביטוי לעצמם, מי שהם באמת וליהנות מהמתנה היקרה – החיים!

אני זוכרת אותו אברהם אומר לי – אני אהיה רגוע כשהתלמיד עלה על המורה שלו. באחת הסדנאות שלי הוא אמר מול כולם בדיוק משפט זה – אני גאה שדיאנה עלתה על המורה שלו.

היום יש לי זכות להוביל עוד עשרות אנשים שנמצאים באותו מצב של חיפושים אחר המשמעות האמיתית של החיים, מבלי להסתפק בתשובה – ככה זה – צריך ללמוד ולעבוד כל החיים – העיקר להתפרנס והעיקר שיהיה תואר.

ישנם הרבה אנשים שקורים ספרים בתחום של התפתחות אישית – כמו שאני עשיתי במהלך 4 שנים אבל אין כמו לעלות על הרכבת ולתת למישהו להוביל אתכם, אדם שעבר כבר והשיג כבר את מה שאתם רוצים להשיג, אדם עם גישה אחרת לחיים, ראיה אחרת, שליטה בתודעה וחוכמת חיים.  אין כמו מאמן אישי, מורה דרך, מנטור צמוד שמוביל אתכם, דוחף אתכם קדימה. הוא יכול לחסוך לכם המון זמן ואנרגיה והמון מחשבות וספקות.

מאמן יכול לראות דברים שאתם לא רואים, יכול לזהות אצלכם מחסומים ואמונות שאתםן לא מודעים להם, אמונות שיכולות רק לעכב אותם בחיים. אם הייתי ממשיכה לקרוא רק ספרים אולי לא באמת הייתי משיגה הרבה עד היום.

אם אתם באמת רוצים ליצור שינוי אמיתי בחיים, מזמינה אתכם למפגש אימון איתי – מפגש ראשון בחינם, במתנה ממני כי אני באמת רוצה להוביל כמה שיותר אשנים לחיי מימוש והצלחה שלהם. מפגש זה מיועד לאנשים שבאמת רוצים ומבינים את משמעות השינוי בחייהם האישיים ושל הסובבים גם כן.

אם אתם אכן שייכים לקטגוריה זו, תשאירו את הפרטים שלכם כאן בקישור ואצור איתכם קשר במהלך 24 שעות הקרובות

http://test.dianabenzvi.com/coaching-session-present

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה אישית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.