קיבלתי השראה לכתוב את המאמר הזה לאחר מה שקרה לי הבוקר, יום ראשון 20.01.2013. דבר זה כל כך ריגש אותי ולימד אותי כל כך הרבה דברים שמיד אחרי שחזרתי הביתה החטלתי לכתוב מאמר ולשתף את אתכם בתובנות.

בדיוק סיימתי עם הסידורים של הבוקר והייתי בדרך חזרה הביתה אבל במקום ללכת בדרך הרגילה משהו לקח אותי בדרך אחרת, מכיוון אחר. לאחר כמה דקות ראיתי אישה מבוגרת, בת 75-76 שבדיוק ירדה מהאוטובוס. האישה לא הייתה סתם אישה מבוגרת, היא הייתה עיוורת. ראיתי שהיא נעצרה וכאילו בודקת לאיזה כיוון היא צריכה ללכת.

נעצרתי מולה ושאלתי אם אני יכולה לעזור לה. היא אמרה לי שהיא בדרך לשלם חשבון גז ואם אני יכולה לכוון אותה לכיוון אמישראגז לתשלום. ידעתי איפה זה נמצא אז במקום לכוון אותה החלטתי פשוט ללוות אותה. זו הייתה הליכה של 7 דקות עד שהגענו לאמישראגז.

שאלתי אותה בדרך איך היא תחזור בחזרה, מי יעזור לה והיא ענתה לי – כמו שאת באת כשליחה מאלוהים, כך יופיע עוד מישהו שיעזור. אני מאמינה שכל אדם הוא טוב וכשאת מאמינה בכך אלוהים שולח לך אנשים טובים בדרך.

והיא כל כך צדקה. הרי הכל בעולם שלנו מחובר בין האנשים לבין היקום ומה שאנחנו מאמינים זה מה שהיקום שולח לנו. אז היא כאן חיזקה עוד יותר את הנושא של חוק המשיכה ועניין של אמונה בכוח היקום.  

בדרך שאלתי אותה כל מיני שאלות לגבי החיים שלה, אם שי לה ילדים, נכדים והיא סיפרה שיש לה 5 ילדים ו-14 נכדים. האמת רציתי לשאול אותה אם היא עיוורת מלידה או שזה נבעה כתוצאה מאיזשהו  אירוע מסוים. לא העזתי. היא סיפרה לי לבד.

מסתבר שהאישה הזאת התעוורה לאחר לידה של הילד החמישי שלה. היא לא האשימה את הילד, היא לא התלוננה על עיוורון. היא הגדירה את זה כמתנה שהיא קיבלה מאלוהים. זה היה יותר חזק ממני. הסתכלתי על האישה הזאת בהערצה. היא הייתה כל כך חיובית, העריכה כל דבר קטן ואפילו הגדירה את העיוורון שלה כמתנה.

האמת, לא יצא לי לפגוש הרבה אנשים אופטימיים עם גישה כה חיובית לחיים. אמרתי שהיא אישה מדהימה ואם אני השליחה מאלוהים שבאה לעזור לה, אז היא אפילו עוד יותר שליחה בשבילי. למדתי המון ממנה, משיחה קצרה של 15 דקות, למרות היותי אדם חיובי ואופטימי שמאמין בדרך שלו.

היא באמת הייתה שליחה. ליוויתי אותה עד תחנת אוטובוס בחזרה הביתה והתחלתי לצעוד לכיוון הבית. הרגשתי צמרמורת בכל הגוף ודמעות זלגו מעיניי. אמרתי תודה לאולוהים על ההזדמנות שהוא נתן לי לפגוש אישה מדהימה זו.

שיתפתי בסיפור הזה כי אני מאמינה שאין דברים שקוראים סתם בחיים. ולי הייתה הזדמנות מדהימה להכיר אישה זו וללמוד ממנה המון. כל אדם הוא מורה דרך בחיים ואני מאמינה שניתן ללמוד מכל אדם. למרות כל האמונה שלי וכל הדרך שלי, הגישה שלי לחיים, האופטמיות שלי, האישה הזאת הייתה באמת סימן מדהים מהיקום.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

 

לקבלת סדרת טיפים מיוחדים – 10 סרטונים – בנוגע לכסף, שפע וניהול כלכלי, בחינם וישירות למייל, כנסו לקישור הבא וכבר הסרטון הראשון בדרך אליכם.

http://test.dianabenzvi.com/landing/special-tips-about-money-and-abundanc

 

 

תגובה אחת

  1. יפה מה שכתבת זה סיפור מהחיים עם רגישות לניואנסים הקטנים שקורים לנו אבל הם בעצם גדולים אני טוענת כמוך שאפשר ללמוד מכל אחד גם מילדים הפשטות התמימות והיושר שלהם אם רק נדע להביט על כל הטוב שיש לנו נראה שאנחנו מוצפים בו בטוב רק לא כןלם יודעים להתבונן ולראות אותו אם נתחיל מהבוקר ונודה לו לבורא עולם שפתחנו עיניים ונעמדנו על הרגליים ,צריך לדעת שכל השאר זה בונוס ומי כמוני יודעת כי למדתי את זה בדרך קשה אבל למדתי וצמחתי מזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.