האם מה שאני עושה היום זה מה שחלמתי לעשות כל החיים? האם אני היום מי שרציתי להיות תמיד ומנהלת את החיים שלי כפי רציתי שהם יתנהלו?

אלו היו השאלות ששאלתי את עצמי עד לפני בערך שנתיים. הגעתי למסכנה שהתשובות על כל השאלות הן שליליות – אני פועלת כמו רוב האנשים – להיות קיים במקום לחיות.

הבנתי שאני חייבת לעשות שינוי. אני לא יכולה להמשיך לפעול כך. מיד עלתה השאלה – מה עושים? מאיפה מתחילים?

שמעתי קול פנימי נותן לי תשובה – תנסי לחשוב רגע על דבר מסוים שנותן לך להרגיש הכי טוב שבעולם, דבר שמעלה חיוך על הפנים  כל פעם שאת עושה את זה – זה יכול להיות ריקוד, משחק קריאה, שירה, למידה, עיצוב או כל דבר אחר, משהו שנותן לך אנרגיה חיובית, מצב רוח טוב, ושמחת חיים.

ישר קפצו לי כמה דברים – אני אוהבת לשיר, אני אוהבת לרקוד, אני אוהבת לשחק, אני אוהבת לנגן, אני אוהבת אנשים, אני אוהבת מלא דברים… אני אוהבת… עוד פעם שמעתי קול פנימי – עכשיו תשאלי את עצמך: האם אי פעם חלמת וראית את עצמך עוסקת בתחביב האהוב עליך בחיי יום יום, או אפילו עוסקת בזה כמקור הפרנסה העיקרי שלך?

תודי שכן, ולא פעם אחת. אז מה הבעיה? למה זה עדיין נשאר בגדר חלום, חלום יפה שלא התגשם? המשיך הקול הפנימי

הבעיה שלך היא בכך שרק חלמת אבל לא שאפת ולא עשית מספיק כדי להביא את החלום למימושו. פחדים, מחסומים, אמירות כגון: לא זה לא ילך, לא יודע מאיפה להתחיל, זה קשה, זה לא יצליח לי – ועוד כל מיני משפטים שליליים ותירוצים שרק מעכבים אותך ותוקעים אותך באותו המקום את נמצאת בו היום.

חשבתי – די, מספיק. אל תמשיך יותר… אבל הוא המשיך והמשיך

על מנת שהדברים ישתנו ויקרו, את צריכה גם לשנות את הפעולות שלך. אם תמשיכי לעשות את אותם הדברים, תקבלי את אותן התוצאות. לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין את זה.

שאלתי -"אז מה אני צריכה לעשות כדי להביא את החלום למציאות? "

ושוב שמעתי את הקול הפנימי – קודם תגדירי לעצמך טוב טוב מה זה שאת באמת רוצה לעשות מכל הדברים שאת אוהבת לעשות והיית רוצה לעשות בחיים שלךלאחר מכן תקבלי החלטה ותציבי מטרה שאת הולכת לעשות את זה, תהיי אמיצה ותאמיני ביכולות שלך, אין שוב דבר שאת רוצה להשיג ולא תצליחי להשיג אם מה שמניע אותך, דוחף ומחזק אותך זו התשוקה הבוערת, הרצון והחשק להגיע ליעד.

על תחשבי על איך הדברים הולכים לקרות, זה בכלל לא רלוונטי כרגע, תחשבי אך ורק על היעד הסופי, תראי את עצמך מגשימה את החלום, הופכת להיות אותו האדם שחלמת להיות. תהיי האדריכלית של החיים שלך, תרשמי ותציירי את החלום שלך.

אל תבזבזי עוד יום ועוד שעה ועוד דקה. תתחילי להתקדם לכיוון היעד, לכיוון החלום שלך עכשיו, כבר היום, צעד אחרי צעד, כל יום צעד קטן  עד שתגיעי ליעד.

וזה מה שעשיתי. קמתי בבוקר יום אחד והודעתי למנהל שלי שאני הולכת להגשים את החלומות שלי, שאני מתפטרת. הוא בירך אותי ואמר לי שאני עושה את הצעד הנכון.

מאז אני מגשימה את החלומות שלי. מאז אני עושה את מה שאני אוהבת לעשות, קמה כל בוקר עם חיוך, מלאת אנרגיה ושמחת חיים ומקרינה אותה על האחרים.

ומה איתכם? האם אתה מגשימים את החלומות שלכם? האם אתם עוסקים במה שתמיד חלמתם לעסוק? האם אתם האדם שתמיד רציתם להיות?

על מנת שתוכלו לענות על שאלות אלו ותוכלו לצאת לדרך של מימוש והגשמה, חשוב מאוד שתכירו את עצמכם, מי אתם באמת, מה חשוב לכם בחיים, איזה ערכים מובילים אתכם, מהן האמונות שלכם ועוד.

אני רוצה להזמין אתכם לסדמנה ייחודית שכולה מוקדשת לנושא זה והיא נקראית – מפגש עם עצמך.

בקישור כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים:

http://test.dianabenzvi.com/landing/date-with-yourself

 

אשמח לעזור, לכוון ולתמוך 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.