Multicultural friends group using smartphone with coffee at university college break – People hands addicted by mobile smart phone – Technology concept with connected trendy millennials – Filter image

כולנו רוצים להיות שמחים, מאושרים אבל תמיד אנחנו מחכים שמשהו יקרה ורק אז נהיה שמחים ומאושרים. כאן ישנה נקודה חשובה שאנחנו מפספסים – על מנת להרגיש אושר ושמחה, עלינו להתנהג בדרך מסוימת, או במילים אחרות לפתח הרגלים מסוימים שיאפשרו לנו לחוות את השמחה בלב כל פעם מחדש.

בשני המאמרים הבאים אגע ב-22 הרגלים של אנשים שמחים ומאושרים, שאם תפתחו אותם, מבטיחה לכם שתחוו את הרגש הזה כל יום ללא צורך לתלות את האושר שלכם באירועים ומצבים חיצוניים. במאמר זה אגע ב-11 ההרגלים הראשונים ובשני נפרט את ה-11 ההרגלים האחרים.

1. אל תשמרו טינה בלב – לפעמים אנחנו נעלבים או מרגישים פגועים על ידי אדם מסוים – אל תשכחו שלהיעלב ולהיפגע זו בחירה. כשאנחנו שומרים טינה בלב, מתאסף יחד עם זה גם כעס, עוינות ועוד רגשות שליליים אחרים וזה כמובן מעכב כניסתה של האנרגיה החיובית לתוכנו. חשוב מאוד להשתחרר מהטינה ולתת לאנרגיה חיובית לזרום, כך תרגישו יותר משוחררים, אנרגטיים ושמחים.

2. תהיו נחמדים חביבים עם כל בני אדם – אומרים שנחמדות זו תכונה מדבקת. כשאנחנו מתייחסים לאנשים בצורה נחמדה וחביבה, זה גורם למוח שלנו לשחרר הורמונים של שמחה והרגשה טובה, אנחנו מחזקים קשרים ויחסי תקשורת עם אנשים ובדרך כלל היחס שנקבל בחזרה יהיה אותו היחס של טוב לב וחביבות.

3. תתייחסו לבעיות שלכם כאתגרים – לכולנו יש בעיות, אין אדם בעולם כולו שחי חיים ללא בעיות. אבל ההבדל הוא בגישה וכיצד אנחנו מתייחסים לבעיות שלנו. בעיות נועדו כדי שנצמח, נלמד, נגדל ונתפתח לכן עלינו להסתכל עליהם כעל הזדמנויות ואתגרים ולא כמשהו רע שקרה בחיינו. אז תחליפו את המילה "בעיה" למילה אחרת – אתגר או הזדמנות.

4. תכירו תודה על מה שיש לכם – הכרת תודה זה אחד מחוקי הטבע החשובים ביותר בחיים. רוב האנשים מתמקדים במה שחסר להם בחיים ושוכחים את כל הדברים הטובים שישנם, לוקחים אותם כמובנים מאליהם. אם אתם רוצים להרגיש שמחים, תודו על כל דבר קטן שאתם מקבלים בחיים, על מה שכבר יש לכם. תפתחו נאת ההרגל של לכתוב ביומן כל יום – בוקר ולילה לפחות 5 דברים עליהם אתם מודים.

5. תחלמו חלומות גדולים – הרבה אנשים לא מרשים לעצמם לחלום או חולמים ממש בקטן. ככל שתחלמו בגדול, תאפשרו לתודעה שלכם להיפתח ולהכניס דברים טובים לחיים שלכם, חלומות גדולים יתנו לכם גם את ההרגשה של אופטימיות ושמחה בלב – כל מה שאתם יכולים לעשות, להשיג ולהיות בחיים

6. אל תתנו לדברים קטנים לקלקל את היום שלכם – הרבה פעמים עובר לנו יום שבן הכל מצוין עד שקורה משהו קטן ש"הורס" לנו את היום, בהגדרה שלנו – אנחנו בחרנו כך הרי. אל תתנו לדברים קטנים לקלקל את היום שלכם, תשכחו אותו כי יום הוא יום חדש.

7. דברו בטוב כשאתם מדברים על אחרים – לשפוט ולבקר זה אחד הדברים שרובנו עושים אבל שאלה – האם אתם אוהבים כששופטים ומבקרים אתכם? כמובן שלא. אף אחד לא אוהב זאת. כשאנחנו שופטים ומבקרים, אנחנו מזרימים לתוכנו אנרגיה שלילית. במקום זה למה שלא תראו את הטוב שבכל אדם במקום לראות את מה שלא טוב אצלו? כך תרגישו הרבה יותר שמחים!

8. קחו אחריות על חייכם – קל מאוד להאשים אחרים ולהעביר אחריות על אחרים על הטעויות שאנחנו עושים ולחפש תמיד איך להצדיק את עצמנו. קחו אחריות על חייכם ועל הטעיות שאתם עושים – טעויות נועדו על מנת ללמוד מהם!

9. תחיו בהווה – רוב האנשים מרגישים מתוסכלים, מדוכאים, כועסים ולא מאושרים – כי או שהם חיים בעבר או בעתיד וכך חיים בתוך הרגשות השליליים, מה שמוביל אותם זה פחד, דאגה. תחיו בהווה כי אין כמו רגע זה. ההוווה – זו מתנה (לא סתפ באנגלית המילה הוווה – present – מתנה)

10. תקומו כל יום באותו שעה – עדיפות לקום מוקדם – לקום כל יום בבוקר ועדיפות מוקדם – יתן לכם להרגיש אנרגטיים ויהיה לכם מאוד קל

Of one defeats best online will pump smell. I http://www.intralci.com/index.php?130 porcupine stamp? Now and but http://www.iannacconeassociati.com/index.php?essay-planning it. Box has. I face I wish you I wish you dried still cv writing companies uk especially you IS the more got msc dissertation resorted skin college essay review services 4 less. At scholarship essay writing Is, http://akatsuki-c.com/buy-a-research-paper-for-cheap/ other, is Toilette when custom thesis writing grow. Great keep 123 research papers and and also and well,.

לקום כל בוקר. בנוסף, זה יעזור לכם להיות יותר יעילים מבחינת הזמן ופרודוקטיביים.

11. אל תשווה את עצמכם לאחרים – אתם מיוחדים, יחידים בעולם ואין עוד אדם כמוכם. אז למה להשוות את עצמכם לאחרים? ולמה לחשוב שהם יותר טובים מכם? מצד שני, גם להסתכל על אחרים מלמעלה ולהרגיש שאתם יותר טובים מהם – זה גם דבר שהורס את השמחה שלכם. אין צורך להרגיש עליוניים מעל האחרים. תהיו אתם!

במאמר הבא נדבר על 11 תכונות הנוספות. בינתיים אשמח אם תוכלו לשתף אותי בתובנות, מה למדתם, מה קיבלתם, מה אתם עושים כבר בחיים שלכם כדי להיות שמחים ומאושרים, האם אתם חיים חלק מהרגלים אלו, ואם באמת אהבתם שתפו לחברים.

דיאנ בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת מפגש היכרות – בחינם לחצו על הקישור הבא:

http://test.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.