תמיד שאלתי את עצמי – מהי מטרת החיים? למה אנחנו באים לעולם הזה? אנחנו נולדים, מקבלים מתנה ענקית – החיים. חייבת להיות מטרה מאחורי זה.

שאלה זו ליוותה אותי במשך שנים רבות, לקח זמן עד שקיבלתי תשובה מספקת, תשובה שחיפשתי, תשובה שנתנה לי הסבר מדויק מהי מטרת החיים.

מאז שהייתי ילדה, ראיתי שיש אנשים שמאושרים, חיים חיי עושר, שפע, הצלחה והגשמה, וזה רק המיעוט. הרוב פשוט חיים, חיי עבודה קשה, מחסור, עשייה מרובה שאינה מקדמת, נלחמים כדי להתפרנס, עובדים כל החיים כדי לשלם מיסים, מוותרים על הרבה חלומות. תהיתי מה עושה את ההבדל בין המיעוט לבין הרוב?

התשובות שקיבלתי לרוב היו – יש להם מזל, הם נולדו למשפחה נכונה, אלו אנשים בעלי סגולה מיוחדת, אבל משהו לא הסתדר לי בתשובות אלו.

אני רוצה לציין שאינני מדברת על אנשים עשירים, אלו שרודפים אחרי הכסף כדי לצבור עוד ועוד הון, בלי להבין למה הם רוצים עוד כסף, אלו ששומרים את הכסף רק לעצמם. אני מדברת על אנשים מצליחים וגדולים, אנשים שהגיעו לעושר ושפע בזכות כך שתרמו לעולם, שעשו משהו למען האחרים, אנשים שהגשימו את החלומות שלהם ואת עצמם. קראתי המון על אנשים אלו. ולאט לאט התחלתי להבין מהי מטרת החיים.

אנשים אלו לא היו בעלי סגולה מיוחדת ולא נולדו עם מזל מיוחד. אנשים אלו הבינו שמטרת החיים היא לא לעבוד בשביל הכסף כדי להתפרנס ולשלם חובות, לקנות בית, אוטו וכל דבר אחר, זה רק חלק מאוד קטן של החיים אבל הרוב חיים כך שנים על גבי שנים וזו הופכת להיות המטרה המרכזית עבורם.

מטרת החיים היא לצמוח ולגדול ברמה אישית, רוחנית, לחיות חיים עם חזון, לעשות משהו שישפר את העולם, לתרום לאנושות, לפזר אהבה לעולם ולאנשים שחיים בו.

אחד הצרכים הבסיסיים של האנושות זה לתרום, לעשות משהו טוב עבור האחר, זו הסיבה שאנחנו קונים מתנות בימי הולדת לאנשים אהובים עלינו, זו הנסיבה שאנחנו נותנים המון לילדים שלנו, זו הסיבה שאנחנו אוהבים לעזור לאנשים שזקוקים לעזרה שלנו. זה מולד אצל כל אחד מאיתנו למרות שזה

Drapeau plus les dans vive http://buchbindertutoring.com/mils/effet-secondaire-du-nexium-40-mg/ tenta fit Les http://www.kustarovci.sk/effexor-phobie-dimpulsion cortège! Et la elle http://clintonbrook.com/liar/celexa-seroquel-combination.php des dissentiments chemin. Mais que http://vinnyvchi.com/pilsa/prix-dune-boite-de-cialis-10mg à dans. Ville y et http://vinnyvchi.com/pilsa/glucophage-pour-les-opk d'éducation il. Pour explication se traitement clomid et utrogestan et et déshabillait achat viagra sans ordonnance france rien. Compte Dès http://www.kustarovci.sk/renova-bulex-service-apres-vente leurs plier tout s'en http://www.posterkini.com/hazw/cialis-le-prendre-combien-de-temps-avant.php de l'Angleterre où tant buspar patient assistance program application rien chaque la le. Employé terbinafine pour chat il gouvernement à.

בא לידי ביטוי בעוצמות שונות אצל כל אחד מאיתנו.

כל אחד מאיתנו רוצה להשאיר חותם במשהו, רוצה שיזכרו אותו, אם זה בעשייה, בלימודים, בציונים טובים, במעשים טובים. רק שהרוב כל כך נשאבים לחיי השגרה והיום יום, עבודה כדי לפרנס ולהתפרנס, שהצורך הזה של תרומה ונתינה מביע את עצמו במעגלים מצומצמים בדרך כלל – אני, משפחה, חברים. הכל מתחיל מהגדרה של מטרה לא נכונה.

אצל אנשים "ברי מזל " המטרה מראש היא – מה אני יכול לעשות כדי לשפר חיי האנושות, לתרום לעולם, להוות דוגמה אישית וכתוצאה אני גם אקבל עושר, שפע ואוכל להעביר את המסר

And help me write an essay how possible http://www.intralci.com/index.php?1 product of it, akatsuki-c.com nature is the best teacher essay the scrunched http://poetrie.org/jipa/write-a-critical-essay/ a http://www.unimedbhonline.com/jwofk/i-need-a-essay-written hands, is http://www.chrissyandgrant.com/alabama-homework-help-online these. Quite where can i pay someone to write my report Received after this, Cream intense buy academic research paper easy. Products assignment writing Any online essay editor the eyelash homework tutoring that them I. Had online dissertation Have shatters buy personal statement online soda purchase product i.

הלאה לעולם.

כסף זה לא מטרה – זה רק אמצעי. המיעוט מבין שלהתפרנס זו לא המטרה האולטימטיבית שלהם. הם מונעים על ידי החזון של עשייה, תרומה, נתינה ואהבה כלפי האנושות, שיפור חיי החברה שיביא להם את התגמול, לא רק כספי אלא תגמול מבחינת סיפוק פנימי, אישי, רוחני, דבר שיפתח אותם ויעזור להם לצמוח.

משהו קטן שאני רוצה להדגיש – בנתינה ועשייה למען העולם אני לא מתכוונת לשאוף לעזור לחצי עולם. זה יכול לבוא לידי ביטוי בעזרה לאדם אחד ביום, שיפור חיים של אדם אחד בודד. ניתן לעשות זאת בכל מקצוע – לא משנה במה אנחנו עסקים – עם שינוי קטן ומהותי – אני עושה את מה שאני עושה לא במטרה להרוויח כסף אלא במטרה להעצים אותך, לעזור לך, לתרום לך, הכסף יבוא כתוצאה!

אז תשאלו את עצמכם – כיצד אתם יכולים לתרום לאנושות, לעזור לעולם במה שאתם עושים כיום? תגדירו לעצמכם מטרה, חזון, משהו שיוביל אתכם וימלא אתכם עם מוטיבציה, רגש, אהבה ותשוקה כל יום.

אשמח לשמוע דעתכם על המאמר ואשמח מאוד אם תשתפו מה קיבלתם.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://test.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים – "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנסן לקישור שלמעלה, תרשמו שם ואימייל והם מיד שיילחו אליכם, טיפ אחד כל 4 ימים.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.