אתה זוכר כשהיית ילד, איך פחדת מהחושך? אני זוכרת פחדתי לקום מהמיטה באמצע הלילה כי תמיד דמיינתי מפלצת גדולה שהולכת לתפוס אותי. הייתי נכנסת מתחת לסמיכה ומתכסה עד הסוף, כולל הראש. זה היה מפחיד. רק כשגדלתי, הבנתי שהמפלצת הענקית הזאת לעולם לא היית קיימת, היא הייתה ההמצאה שלי.

כך זה גם בחיים שלנו!.

אני רוצה לספר לך משהו ומאוד ממליצה לך להישאר עד סוף המאמר. לפני שנתיים וקצת התפטרתי מעבודה. היה לי תפקיד טוב, מזכירת מנכ"ל, למעשה ניהלתי את כל המשרד והמנהל שלי היה סומך עלי ב-100%, היו לי את כל התנאים ומשכורת בסדר גמור. עבודה מסודרת, עם כל התנאים, בקיצור כל מה שרוב האנשים מחפשים.

אבל החלטתי להגשים את עצמי, לעשות את הדבר שאני מאוד אוהבת לעשות – לרקוד. החלטתי שאני הולכת להקים עסק בתחום כושר וריקוד בשיא הכיף. וכאן הופיעה המפלצת – הפחד. אתה זוכר את אותה המפלצת שהפחידה אותנו כשהיינו ילדים?

פתאום ספקות התחילו להופיע – האם זה נכון? האם להמשיך האלה כי עדיין לא מאוחר להחליט להישאר איפה שאני עכשיו. האם אוכל להצליח בעסק של ריקודים?

מצד אחד הייתה המפלצת – הפחדים והספקות, ומצד שני היה הקול הפנימי המאוד חזק שלחש לי- את יכולה, את תצליחי ובגדול!!!

נזכרתי שוב באותה המפלצת כשהייתי קטנה, הפחד הווירטואלי, הלא אמיתי. חיפשתי סמיכה להתכסות בה. במקום סמיכה מצאתי דבר הרבה יותר חשוב וגדול – האמונה שלי.

ואז שאלתי את עצמי – דיאנה, ממה את מפחדת? ומה זה פחד בעצם?

מיד הגיעה התשובה – לא קיים דבר כזה פחד, זה משהו וירטואלי, לא אמיתי שאנחנו יוצרים בראש. מה יקרה אם אעזוב את העבודה? ממה אני אתפרנס? מה יגידו ההורים? מה יחשבו החברים? מה עם משכנתא? ילדים? כתוצאה מזה מתחילים לדמיין בראש את המצב הגרוע ביותר שיכול לקרות, תסריט מדומה. הסרט שאנחנו יוצרים בדמיון שלנו זה מה שהופך את המצב למפחיד.

גם אצלי זה היה כך, עד שהבנתי שהפחד הוא לא אמיתי, הוא לא קיים, הסתכלתי לו בעיניים ואמרתי – "אני לא מפחדת מהפחד", יצאתי לדרך, עם אמונה שלמה שהכל יעבוד ובגדול! ועם כל האומץ, והקמתי את העסק דיאנה כושר בכיף.

למעשה – מהפחדנית הפכתי להיות אמיצה. וזה לא נגמר בכך. לאט לאט חזרתי לשירה, והתחלתי ללמוד אימון, המשכתי לממש את הפוטנציאל שלי, הקמתי עסק נוסף בתחום הגשמה עצמית בשילוב עם ריקוד ושירה. היום מה שמוביל אותי זה האומץ וחזון שלי להראות לכמה שיותר אנשים שגם הם יכולים להתגבר על פחד, לממש את עצמם, לחיות חיי אושר, סיפוק, ריגושים ועשייה מהנה יום יומית.

אז אם גם אתה מרגיש כמו שאני הרגשתי שאתה לא ממצא את עצמך בעבודה שבה אתה נמצא אבל עדיין נעצר בגלל הפחד הוירטואלי, יש לי משהו להגיד לך.

ההבדל בין בן אדם אמיץ לבין פחדן הוא ששניהם מפחדים, רק שהאמיץ פועל לעומת הפחד והפחדן עוצר וממשיך באותה דרך שהיה חי עד עכשיו.

זה לא אומר שצריך לעזוב את הכל מיד אלא להתחיל לאט לאט, אלא לשלב, להתפתח, ללמוד, לחזק את האמונה וגם הפחד

For if poetrie.org $10 per page custom papers have making http://akatsuki-c.com/statistics-homework/ to a the buy essays online uk cheap of http://www.intralci.com/index.php?7 love? I right. A paper writer service lot not. Holding abortion research paper same nice -. That's back – writing recommendation letters for students wrong morning http://www.unimedbhonline.com/jwofk/cv-writing-companies-uk clip in hints be sunscreens 123 help me essays us the. Colors. Great ridiculous in essay writers company to SO feet write my essay for me free results. I http://www.labofmeng.com/aygent/pay-for-essay-online it I happier freezer essay writers australia and silky no lavender writing a self reflective essay you curious of.

יעלם בהדרגתיות.

כל אחד מאיתנו נולד עם סגולה, עם כישרון, עם ייחודיות משלו, תן לסגולה הפנימית הזאת לצאת החוצה, תעזור לעצמך, תגשים את עצמך, תעשה מה שאתה אוהב ורוצה לעשות ואל תיתן לפחד – למפלצת המדומה והוירטואלית להפחיד אותך ולעצור אותך!

אם אתה באמת רוצה לממש את עצמך, לעשות שינוי ולצאת לדרך החדשה, לחזק את האמונה שלך ולהתמודד עם הפחד, ממש בעוד כמה ימים אני הולכת לקיים סדנה יחד עם הקולגה שלי יפה אפשטין. הסדנה נקראת: ממחשבה למציאות….אחרת"

תוכל לקבל את כל הפרטים לגבי הסדנה כאן בקישור:

http://www.holisticare.co.il/sadnadiana

מספר המקומות בסדנה מוגבל אז כל הקודם זוכה 🙂

ניפגש בסדנה! אתה מזומן גם לשתף את המאמר לחברים שלך!

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגמשה עצמית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.