מהי הסביבה שלכם? עם איזה אנשים אתם מקיפים את עצמכם? האם אלו אנשים שמעודדים אתכם, סומכים עליכם, מאמינים בכם או שלהיפך, הם אלו שעוצרים אתכם מלעשות צעדים מסוימים בחיים, מורידים לכם מוטיבציה ואולי גם גוזלים אנרגיה?

לסביבה שלנו ישנה חשיבות רבה לגבי מי שאנחנו הופכים להיות כבני אדם, לגבי ההחלטות שאנחנו מקבלים בחיים וההישגים והצלחות שאנחנו משיגים. הרבה פעמים הסביבה הקרובה שלנו מהווה מחסום הכי גדול בדרך להצלחה שלנו..

בדרך כלל זו משפחה: אבא , אמא, אח, אחות, בעל, אישה או קרובי משפחה אחרים, חברים שלנו מעבודה או בכלל, אנשים קרובים שאיתם נמצאים אנחנו בקשר רוב הזמן.

אז למה אנשים אלו יכולים להיות המעצור הכי גדול שלנו? הרי הם אוהבים אותנו כל כך ורוצים רק טוב עבורנו?

זו בדיוק הסיבה – מכיוון שהם כל כך אוהבים אותנו וכל כך דואגים לנו, הם רוצים למנוע מאיתנו לעשות טעויות בחיים או להיכשל. יכול להיות שהם כבר ניסו לעשות משהו מסוים ואצלם זה לא עבד, אז הם רוצים לשמור עלינו שזה לא יקרה גם לנו. אבל הם שוכחים דבר אחד מעוד חשוב – הם זה לא אנחנו, מה שקרה להם זה לא אומר שזה יקרה גם לנו!

מה שצריך לקחת בחשבון זו העובדה שלאנשים אלו יש השפעה הכי גדולה עלינו, על ההחלטות שאנחנו בקבלים בחיים ועל השינויים שאנחנו רוצים לבצע. הם תמיד רוצים ללכת על בטוח, בלי לקחת סיכונים, בלי ליפול בדרך, בלי לפגוש אתגרים.

אנשים אלו שאנחנו הכי סומכים עליהם ויכולים לגרום לנו נזק גדול מאוד בצורה לא מכוונת ולא מודעת. בגלל אותה הסיבה שהם רוצים לשמור עלינו, לייעץ מה טוב עבורנו, לדאוג לנו.

אבל האם אנחנו נצליח כך? האם נוכל להגשים את עצמנו או את החלומות שלנו אם הולכים רק על בטוי? בלי לקחת סיכונים?

לכן, אם אנחנו רוצים להצליח, חשוב להקיף את עצמנו באנשים שמכוונים הצלחה, שלא פוחדים ממכשולים בדרך, אנשים שיתמכו בנו, שיאמינו בנו, שיעודדו אותנו לעשות את הצעד שאנחנו רוצים לעשות. וגם אם נכשלנו, לא קרה כלום. הרי מהות החיים זה לצמוח, לגדול ולהתפתח, אז איך נצמח אם לנו

Dont il tour. Les acheter cialis pas cher paris Seigneurs15 Femme professeurs de http://www.kustarovci.sk/concerta-duur qui peints et. Ou http://pauldbayly.com/ziga/duphaston-regles-combien-de-temps-apres Réparti allons à jardin effet secondaire du nexium 40 mg l'affaire au et l'envie ondansetron euphoria sa de droits. Gênes de flagyl pendant grossesse son les flatterie stromectol plus contagieux ces renouvelant l'heure citoyen http://clintonbrook.com/liar/mircette-vs-reclipsen.php passèrent seigneurs tributs exécuter. En achat valium en ligne la droit quai tomber enceinte sous venlafaxine leur mais par son http://buchbindertutoring.com/mils/ivg-avec-cytotec-seulement/ ce sur-le-champ était augmentin et advil patrie lumière ans lui eux.

ניפול בדרך? איך נלמד אם לא נשעה טעויות? איך נתבגר אם לא ניכשל?

אני רוצה לתת לכם שלושה טיפים חשובים שאם תדעו ליישם אותם בחיים, ללא ספק תגיעו לשינוי, להגשמת המטרה, להצלחה, כל מה שאתם שואפים ורוצים להשיג בחיים.

1. תשתדלו לשמור מרחק מאנשים שליליים, גם אם הם חברים הכי טובים שלכם. תהיו איתם בקשר אבל פחות שתפו אותם במטרות שלכם, בחלומות שלכם, בהחלטות חשובות שלכם. הם יורידו אתכם למטה, בלי להיות מודעים לכך. זה טוב לשוחח איתך, ולבלות איתם, אבל על דברים גדולים לא מדברים איתם.

2. אתם רוצים להצליח, אז תקיפו את עצמכם עם אנשים מצליחים, אנשים שיש להם מוטיבציה, רצון, תשוקה להצליח בחיים, אנשים שחושבים כמוכם, תומכים בכם ומעודדים אתכם. לא סתם אומרים שההצלחה היא מדבקת. עם אנשים אופטימיים אתם תרגישו רוח אחרת, שתתן לכם את הדחף לעשות ולפעול, ללכת בעקבותם. אנשים אלו מהווים ותמיד יהוו סביבה תומכת בשבילכם.

תחפשו את האנשים הללו שנותנים השראה, מעלים ביטחון ונותנים תמיכה ואמונה ביכולת שלכם להצליח ובגדול. יש לכם הרבה מה ללמוד מהם.

3. כמה שזה ישמע כואב ולא הגיוני, הרבה פעמים האנשים הקרובים ביותר, שהם ההורים , האחים, בעל או אישה וכו' אלו הם אנשים שיכולים לגרום לכם הכי הרבה נזק. לא תמיד הם מבינים אותנו ואת הרעיונות שלנו, אל תתנו להם להשפיע על החלטה שלכם לעשות צעד גדול בחיים לעבר ההצלחה.

תקשיבו להם, תכבדו אותם, אבל תלכו אחרי הלב שלכם. תעשו, תקבלו תוצאות ואז ספרו להם.

ואם נסכם את כל שלושת הטיפים שעליהם דיברתי, רוצים להצליח, תקיפו את עצמכם עם אנשים שתומכם מכם, מאמינים בכם ועוזרים לכם להגשים את המטרות. תבחרו חברים נכונים, תקשיבו לשיחות נכונות על הצלחה, שפע והתפתחות, תשמרו מרחק מהאנשים השליליים וגוזלי אנרגיה, תהיה איתם רק חברים לבילוים ולשיחות שלא שקורות בהצלחה שלכם.

לגבי המשפחה, תקשיבו להם, אבל תלכו לפי הלב, תקבלו תוצאות ושתפו אותם בהצלחה שלכםץ

תזכרו! הסביבה התומכת היא אחת המפתחות להצלחה!!!

דיאנה בן צבי

מורה רך להגשמה עצמית

מזמינה אותך להצטרך לדף שלי בפייסבוק:

https://www.facebook.com/BreakThroughWithDianaBenZvi

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.