למה חשוב לשמור על המצב האנרגטי

אחת הבעיות הגדולות היום בעידן של המאה ה-21 זה עייפות שהמוני אנשים מרגישים וחווים על בסיס יומי. עייפות הפכה להיות ה"מחלה" הנפוצה של העידן המודרני.

מעטים אנשים שמתחילים את היום שלהם עם אנרגיה, מעטים אלו שנמצאים במצב אנרגטי מאוזן ומעטים אלו שיודעים מה המשמעות של אנרגיה ולמה היא חשובה כדי שנוכל לתפקד בצורה אפקטיבית בחיי היום יום שלנו מבחינה פיזתית, רגשית ונפשית.

אנחנו צריכים אנרגיה על מנת שנוכל לממש את עצמנו בכל המובנים, על מנת ליהנות מכל דבר שאנחנו עושים בחיים, על מנת לשאוף להיות יותר, להשיג יותר ולתת יותר.

אם אתם חסרי אנרגיה ומרגישים עייפים כל הזמן, האם יש לכם בכלל כוח לחשוב על דברים גדולים? להציב מטרות משמעותיות? לתת אהבה אמיתית לאנשים? ברור שלא! אם אין לכם אנרגיה, אין לכם גם חשק לדברים אלו, אין לכם את המוטיבציה וכל מה  שאתם חושבים זה רק לנוח, לישון ושיעזבו אתכם בשקט.

השאלה שנשאלת היא – מה גורם לכך שאין לנו אנרגיה? כביכול העולם רץ ומתקדם קדימה אבל ככל שהוא מתקדם ומשתכלל אנחנו מרגישים יותר ויותר עייפים.

וזה נכון. לקדמה יש השפעה לא קטנה על האנרגיה שלנו או יותר נכון איך שאנחנו מיישמים את מה שהקדמה מביאה איתה בחיים שלנו.

היום רוב האנשים בקושי זזים, ילדים משחקים באייפונים ובמשחקים במחשב במקום לשחק ברחובות, אנשים נוסעים ברכב גם אם מדובר בנסיעה של 5 דקות, רוב הדברים נמצאים זמינים ומוכנים, יש שפע של אוכל שאינו תורם כלל לגוף, הרוב מנהלים אורח חיים מתוח ולחוץ שגוזל המון אנרגיה, הרוב נמצאים במרדף אחרי חשבונות ותשלומים, לסגור את החודש – ללא מטרות מצמיחות ומעצימות, הרוב עוסקים במקצוע שאינם אוהבים ומבזבזים את השנים הטובות של החיים, הרוב צופים בתכניות טלוויזיה שמזינים את התודעה "בג'אנק פוד" למוח – מחשבות שליליות ואירועים שליליים, הרוב מתחרים אחד בשני במקום להפגין פרגון ואהבה ועוד ועוד

אחרי כל הדוגמאות הללו שנתתי, האם זה פלא שאנשים עייפים, אים להם אנרגיה ומוטיבציה לקום בבוקר, לחיות את החיים? איך הם יכולים לייצר אנרגיה עם אורח חיים שכזה? ברור שזה בלתי אפשרי.

אנרגיה זהו הדבר החיוני על מנת שנוכל לחיות חיים מלאים בתשוקה והתלהבות אבל אם איננו מזינים את הגוף, את התודעה ואת הרוח שלנו בחומר הנכון, לא נוכל לחיות בהתלהבות ובתשוקה וגם האנרשגיה שנייצר תהיה לא נכונה בהתאם.

אז מה עושים? כיצד אנחו יכולים לתרום לאנרגיה שלנו? להעלות אותה? לשפר ולאזן את המצב האנרגטי?

קודם כל חשוב להסתכל ולראות שישנם אנשים שחיים אחרת, שנמצאים בתדר אנרגטי שונה, חיים חיים תוססים, מלאים בהתלהבות, מוטיבציה ורצון ליצור דברים חדשים, לצמוח ולהתפתח, הם עושים המון דברים, יוצרים, פעילים אבל עדיין מרגישים המון אנרגיה.

אז מה מייצר אנרגיה חיונית לגוף, רוח  ונפש?

במאמר הא נדבר על 10 דרכים לייצור אנרגיה חיונית שכזו.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת מפגש  היכרות – בחינם לחצו על הקישור הבא:

http://test.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.