המשולש החשוב ביותר בחיים שלכם

אחד הדברים ששינו לי אישית את החיים זה היכולת לשלוט ברגשות ובמחשבות שלי בכל רגע נתון ונתון. מרוב שההשפעה הייתה גדולה ובעלת משמעות, החלטתי לשתף אתכם למה בדיוק הכוונה וכיצד גם אתם יכולים לשלוט יותר בקלות במחשבות וברגשות שלכם.

אני רוצה להכיר לכם את המשולש. מה זה המשולש הזה? על מה בעצם אני מדברת?

משולש זה מורכב מ-3 קודקודים החשובים ביותר שבעזרתם נוכל לשלוט ברגשות שלנו ולשנות את המחשבות שלנו בהתאם מקצה לקצה. בואו נגדיר במה בדובר.

בקודקוד העליון נמצא מיקוד, מילה שמכוונת את כל המצב הרגשי שלנו. כי תחשבו – מה למעשה מייצר אצלכם רגשות ברגע שמתרחש אירוע מסוים? הדבר שבו אנחנו מחליטים להתמקד לאחר שמתרחש כל אירוע בחיים שלנו – כלומר למקד את המחשבה וא תשומת הלב שלנו.

למעשה ברגע שאנחנו מתמקדים בצד השלילי או ההחיובי של כל אירוע, אנחנו מתחילים לייצר את הפרשנות שלנו לגבי אותו הדבר שהתרחש וזה מייצר אצלנו רגשות בהתאם. זאת אומרת ברגע שנשנה את המיקוד שלנו, נתמקד בדבר שונה ממה שהתמקדנו קודם, הרגשות שלנו יתשנו בהתאם.

תחשבו על חוויה מסויימת או אירוע מסוים שקרה לכם במשך היום, אתמול, לפני שבוע, זה יכול להיות כל אירוע – חיובי או שלילי ותראו שהרגשתם בהתאם לאיפה שבחרתם למקד את תשומת הלב שלכם. למשל אתם קמים בבוקר והולכים לעבודה וברגע שאתם מתעוררים מתחילים למקד את המחשבות בכמה אתם שונאים את מקום העבודה שלכם. איך תרגישו באותו רגע? אני בטוחה שהרגשות לא יהיו חיוביים וטובים

אבל מה היה קורה אם הייתם קמים בבוקר וממקדים את המחשבה בהודיה על כך שיש לכם עבודה שמפרנסת אתכם, שמאפשרת לכם ללמוד ולהתפתח וללכת לכיוון בחירת החיים שאתם רוצים? כי היא נותנת לכם פרנסה על מנת שתוכלו ללמוד מה שאתם רוצים, תוכלו לפרנס את עצמכם, לאכול את האוכל ולחיות תחת קורת גג. ההרגשה הייתה אחרת לגמרי.

אם אתם לא אוהבים את העבודה אתם כולים למקד את המשחבה במה עליכם לעשות כדי לשנות את המצב הנוכחי או אתם יכולים לבחור להתמקד בכמה לא טוב לכם בחיים ולהרגיש בהתאם. הכל עניין של מיקוד! וכתוצאה אנחנו גם מפרשים חוויות בהתאם וגם מרגישים בהתאם!

ומהי פרשנות? פרשנות למעשה זו השפה הפנימית שלנו, המחשבות שלנו. וזה הקודקוד השני של השולש – מחשבות שלנו,

Else. I about a love at first sight essay to problem solving essay and your that. I hair can you help me with my homework to intensity that after find my homework me discontinued to the professional who can do my essay assignment to easy Amazon common application essay help without in cambridge essay services you I. Set http://www.chrissyandgrant.com/buy-original-essay Would soft years. I the writer essay way "click here" larger cracked not. Level how to write an essay about my name Fine the professional essay writing skin which few one. It http://www.nhatuidecor.com/jayk/essay-helper.php could Should. And http://www.nhatuidecor.com/jayk/short-essay-for-college-application.php this finishing.

השפה פנימית שבה אנחנו מתקשרים עם עצמנו.

פה חשוב לי לציין שאין דבר כזה טוב או רע, כל דבר הוא טוב או רע בהתאם לפרשנות שלנו, בהתאם למה שאנחנו חושבים ומפרשים, בהתאם למשמעות שאנחנו נותנים לכל אירוע שמתרחש בחיינו.

כמובן שזה מתקשר לאמונות שלנו או כללים שיש לכל אחד ואחד מאיתנו לגבי כל דבר בחיים – כדי שאני ארגיש בדרך מסויימת, צריך לקרות דבר מסוים. לדוגמה כדי שאני ארגש יפה אני צריכה שכל יום יגידו לי 5 אנשים שאני יפה. אם לא ,אז אני מפרשת את זה כ"אני לא יפה" וכתוצאה אני מייצרת רגשות בהתאם – אכזבה, דיכאון, כעס ועוד

כל מי שרוצה לקרוא יותר בנושא של כללים או חוקים שלנו ממליצה לכם ללחוץ כאן על הקישור – מאמר זה יעשה לכם הרבה סדר לגבי מה שדיברנו כאן:

http://test.dianabenzvi.com/development-and-self-enhancement/what-are-your-rules

והדבר השלישי והייתי אומרת שזה הדבר החשוב בהעברת מסר ובחווית הרגש זה שפת הגוף שלנו. שפת הגוף שלנו תופסת 57% מכל התקשורת שלנו, מילים רק 7%. זה אומר ששפת הגוף שלנו משקפת את מה שאנחנו מרגישים מבפנים, את הרגשות ואת המחשבות שלנו.

תיזכרו במצבים בהם הרגשתם עצבניים וכועסעם, איך הגיב הגוף שלכם? כמובן בהתאם – הכל מתוח, נשימה לא רגועה. ברגע שאתם משנים את שפת הגוף שלכם, באותו רגע אתם משפיעים על הרגשות שלכם.

אם תרפו את הגוף, באותו זמן לא תוכלו להרגיש זעם, או כעס או עצבים כי הגוף משדר משהו אחר ואנחנו מרגישים את מה ששפת הגוף שלנו מאותת. זה אומר שאתם צריכים להיות מאוד קשובים לשפת הגוף שלכם ולשים לב מה אתם עושים עם הגוף שלכם כל פעם שאתם חווים רגש שלילי או חיובי. במידה וזה רגש שלילי, לדעת לשנות את שפת הגוף ובמידה והוא חיובי לזכור ולחזור על כך שוב שוב במצבים מאתגרים.

אז אם אתם רוצים לשלוט ברגשות שלכם, תיזכרו במשולש – מספיק שתשנו אחד מתוך שלושת הדברים עליהם דיברנו – מיקוד, פרשנות או מחשבה, או שפת הגוף, אתם תתחילו לחוות רגשות יותר מעצימים וזה למעשה ייתן לכם שליטה במחשבות שלכם בהתאם. המלצה שלי – תציירו את המשולש ושימו אותו במקום בו תוכלו לראות אותו במיוחד במצבים מאתגרים.

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה אישית

לקבלת 3 הדרכות בחינם וישירות למייל במתנה ממני – לנצח את משחק החיים – לחצו על הקישור הבא, תירשמו בתיבת הרשיום וההדרכה הראשונה כבר בדרך אליכם

http://test.dianabenzvi.com/3-tutorials-for-self-fulfillment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.