החיים הם לא פיקניק, החיים הם לא קלים, לפעמים הם נותנים לנו מכות קשות, מפילים אותנו על הרצפה חזק, דורכים עלינו, וזה לא הסוד. זה חלק ממשחק החיים. וזה קורה לכולנו. אין בן אדם שלא עבר בחיים מכשולים, בעיות, נפילות, לפעמים החיים דוחפים קשה מאוד עד שקשה מדי לקום על הרגליים בחזרה.

אבל במשחק החיים ישנו כלל מאוד חשוב וזהו הכלל של האנשים המנצחים – לקום בחזרה על הרגליים, מהר כמה שאנחנו יכולים, לא משנה כמה פעמים נצטרך לעשות. כי אם נחליט להישאר על הרצפה ולרחם על עצמנו, נהיה סה"כ קורבנות, קורבנות של עצמנו ושל החיים. כך לא מתנהגים המנצחים!

תזכור משהו אחד – ניצחון והצלחה אמיתית הם כאשר אתה קם בחזרה לא משנה כמה פעמים וכמה חזק החיים הפילו אותך. החיים מאתגרים, מאוד מאתגרים וישנם אנשים שעוברים את האתגרים הקשים ביותר במהלך חייהם.

לפעמים אנחנו נכשלים יותר מאשר מנצחים בחיים אבל אף אחד לא יכול לעשות כלום עבורנו, רק אנחנו מחליטים – להישאר למטה, או לקפוץ בחזרה על הרגליים, לעמוד זקופים, ליישר את הגב, להחזיק ראש למעלה ולהמשיך הלאה, עם כל הכוח.

אם אנחנו רוצים לקבל יותר מהחיים ממה שיש לנו עכשיו, עלינו להוכיח זאת, אם אנחנו רוצים להצליח, להגשים את החלומות שלנו, להשיג מטרות ולנצח את המשחק של החיים, אנחנו צריכים לקום ולהשיג את זה!

מנצח זה אדם שיודע מה הוא רוצה מהחיים, יודע לאן הוא רוצה להגיע וברגע שהוא מחליט, הוא פשוט יוצא לדרך ועושה הכל על מנת להשיג את כל מה שהוא שואף להשיג, שום דבר לא עוצר אותו עד הוא מגיע ליעד, שום אתגר, שום קושי, שום נפילה,כי הוא פועל לפי הכלל של המשחק – לקום כל פעם שהוא נופל ולהמשיך הלאה עד שהוא מגיע לניצחון הגדול.

בסופו של דבר, כולנו רוצים להצליח, כולנו רוצים לנצח בחיים, אבל רק אלו שהולכים לפי הכלל הזה הולכים באמת לנצח את משחק החיים. כך הגיעו לניצחון כל הגדולים – מייקל ג'ורדון, אלברט אינשטיין, תומס אדיסון, סטיב גו'בס והרשימה עוד ארוכה.

הם לעולם לא ויתרו בדרך ולא הגדירו את עצמם כקורבנות  – כי החיים נתנו להם מכה קשה מדי, או כי הם עברו הרבה מכשולים ונפילות בדרך.

ומה איתך?

האם אתה מנצח בחיים?

בטח שכן!!! 

אתה יכול לנצח את משחק החיים, כל אחד יכול, הניצחון טמון בתוך כל אחד מאיתנו, לכל אחד מ איתנו יש את הכוחות האלו.

אז אם אתה רוצה משהו, אתה רוצה לנצח, להצליח בחיים, להשיג את המטרות שלך, להגשים את החלומות שלך,תקום ותוכיח לעצמך שאתה יכול, בלי תירוצים, בלי פחד, בלי סיבות, כי אתה יכול, זה תלוי רק בך.

החיים יכולים להיות מאתגרים זה היופי של החיים. גם לאתגרים האלו יש מטרה. דרכם אנחנו צומחים, מתבגרים נפשית, רוחנית, אישית, גדלים ומתפתחים, לומדים ומשתפרים. הכל תלוי בנו ובחירה שלנו – להישאר קורבנות ולרחם על עצמנו ולהיות המנצחים ולנצח את משחק החיים.

מזמינה אותך צפות בנאום המצמרר ומלא מוטיבציה של גרי רזנר:

http://www.youtube.com/watch?v=mII-ZjZxgPA&feature=related

אם אהבת את המאמר אשמח אם תעשה לייק או תשיר תגובה, אתה מוזן גם לשתף את החברים שלך.

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

מזמינה אותך להצטרף לדף שלי בפייסבוק

https://www.facebook.com/BreakThroughWithDianaBenZvi

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.