Illustration of charity support

בטוח שמעתם על חוק המשיכה וכיצד אנחנו מושכים לעצמנו את הדברים בעזרת המילים שאנחנו אומרים או המחשבות שאנחנו משדרים לתודעה וליקום, בעזרת התמונות שאנחנו מייצרים בדמיון שלנו, בין אם מדובר בדברים חיוביים או דברים שליליים. מה שנמקד בו את תשומת הלב שלנו בתודעה זה מה שנמשוך לעצמנו. למעשה החיים שלנו היום הם התוצר של המחשבות והתמונות שאנחנו מייצרים בתודעה.

אבל היום אני רוצה לדבר איתכם על חוק שהרבה אנשים אינם מכירים אותם וגם אם מכירים אולי מפרשים אותו בצורה לא נכונה. אני מדברת על חוק ההקרבה. אין כאן הכוונה להקריב משהו לאלוהים כדי לקבל את החמלה שלו או כדי לשרת אותו, מה שהיו עושים עובדי האלילים בתקופות ישנות. חוק ההקרבה הוא פשוט, מדויק ומי שהולך לפיו למעשה משיג את התוצאה שהוא רוצה.

אז מה זה חוק ההקרבה?

כאשר אנחנו רוצים להשיג משהו בחיים, להיות במקום אחר, להצליח, לעשות שינוי, להיות אנשים יותר טובים עלינו להבין שיש משהו שנצטרך לתת בתמורה על מנת להשיג את המטרה שלנו. הרבה אנשים שמשתוקקים לשינוי אינם מוכנים לוותר על שום דבר ורוצים ליהנות מכל העוגה וזה הסיבה שאינם עושים שום שינוי.

למשל אם החלטנו שאנחנו רוצים לרדת במשקל ולקבל גוף שאנחנו שואפים – בריא, מוצק, חטוב וללא שומנים מיותרים, ברור לנו שעל מנת להגיע למטרה שלנו עלינו להקריב ולוותר על מאכלים שאינם מזינים ורק גורמים לנו להשמין, ברור לנו שעלינו לוותר על שעות מרובות של ישיבה מול טלוויזיה או מחשב ולעשות כושר כמה פעמים בשבוע. זאת אומרת על מנת להיות רזים, חטובים ולקבל את הגוף שאנחנו רוצים עלינו להקריב משהו בתמורה.

אולי אתם רוצים לעשות שינוי מבחינה מקצועית ואתם יודעים שמקום עבודה בו אתם נמצאים אינו מקדם אתכם ואינו מאפשר לכם לממש את הפוטנציאל שאיתו נולדתם ופיתחתם וזה רק גורם לכם לחוות תסכול ואכזבה מעצמכם ומהחיים. הסיבה הגדולה שאנחנו איננו מעיזים לעשות שינוי הוא שאנחנו אוחזים בשיא העוצמה את הביטחון ואת הוודאות שאנחנו מקבלים משכורת ויש לנו עבודה "בטוחה" בידיים ואיננו מוכנים לשחרר אותו, להחליף אותו בתעוזה.

ברור שכדי לצאת לדרך של שינוי עלינו להקריב את הביטחון ואת אזור הנוחות בתמורה ולהתחיל להשקיע בעצמנו, ללמוד, להתפתח, לעבור תהליך של התפתחות אישית ורוחנית, אולי נצטרך גם להקריב שעות מרובות במשך השבוע של בילוים עם חברים ושיחות טלפון מיותרות, ובמקום להשקיע את הזמן בלימוד והתפתחות. שימו לב שלא אמרתי כאן שום מילה על לעזוב את העבודה אלא לוותר במשחבה על רגשות ביטחון ולהעיז לעשות שינוי בהתחלה רק בראש, קודם כל ללמוד ולהתפתח מבחינה אישית, רוחנית, לפתח את התודעה ואז כבר גם לשנות את מקום העבודה.

אם אתם רוצים להתחיל לעשות כושר 3 פעמים בשבוע, ברור שיש משהו שעליכם להקריב – אולי דווקא בשעה זו של כושר אתם רגילים לשבת מול מחשב או לעסוק בפעילות אחרת. עליכם לוותר על פעילות זו 3 פעמים בשבוע על מנת לעשות כושר.

במקרה ואתם רוצים להכיר בן/בת זוג טוב ולהיכנס לזוגיות מלאת אהבה, צריך לוותר על הרווקות, ועל הדברים שאנחנו רגילים לעשות לבד עם עצמנו, אולי על יציאות מרובות עם חברים – לצמצם במקום 3 פעמים בשבוע לפעם אחת בשבוע ועוד ועוד. אנשים שנמצאים בזוגיות ורוצים ללמוד לסמוך על הצד השני, הם צריכים גם להקריב משהו בתמורה, ייתכן שזה השליטה – שהכל בשליטה שלהם, שהם יודעים מה קורה מתי ואיך והם סומכים רק על עצמם ולסמוך על הצד השני יותר, לשחרר את השליטה.

חוק זה הוא חשוב וקריטי כי אם אנחנו רוצים להיות במקום יותר טוב, להגיע למטרות שלנו, להשיג את מה שאנחנו רוצים להשיג, עלינו גם להקריב משהו בתמורה, לשחרר משהו במקום. לא ניתן ליהנות מכל העוגה, תמיד דבר אחד בא בתמורה למשהו אחר. רק אלו שאכן מוכנים לציית לחוק זה משיגים את התוצאות האמיתיות ונמצאים במקום שבו רוצים להיות. זהו חוק הטבע שפשוט עובד, ממש כמו חוק המשיכה, ומי שמבין אותו והולך לפיו אכן משיג כל דבר שהוא רוצה.

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה אישית

לקבל מפגש אימון במתנה ממני כנסו לאתר, תירשמו וארים אליכם טלפון תוך 24 שעות על מנת לתאם.

http://test.dianabenzvi.com/coaching-session-present

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.