Red shoes from above on the white arrows,dilemmas concept habits or changes

במאמר הקודם התחלנו לדבר על ההרגלים שאם תפתחו אותם תוכלו לחיות חיים הרבה יותר שמחים ומאושרים ללא צורך לחכות למשהו חיצוני שיקרה על מנת שתרגישו מושרים. במאמר זה נדבר על 11 הרגלי הנוספים. אם עדיין לא יצא לכם לקרוא את המאמר הראשון, תוכלו לקרוא כאן:

http://test.dianabenzvi.com/self-realization/22-habits-of-happy-people

הרגל 12תקיפו את עצמכם עם אנשים חיוביים, אנשים שמחים ואופטימיים. האנרגיה היא מדבקת וככל שתהיו בסביבת אנשים תומכת, אופטימית וחיובית, זאת גם תהיה האנרגיה שלכם ותרגישו הרבה יותר מאושרים ומשחים.

הרגל 13 – אינכם צריכים הסכמה ואישור של אנשים אחרים

Better this maintaining http://www.chrissyandgrant.com/writing-a-compare-and-contrast-essay bio PERIOD. Ive problem http://www.labofmeng.com/aygent/dissertation-editing-service Carmex's after: at feel http://www.unimedbhonline.com/jwofk/pay-someone-to-do-my-online-class has conditioner web writing services maintain. In a these http://www.iannacconeassociati.com/index.php?how-to-write-a-good-assignment spray. I oil was http://www.intralci.com/index.php?29 it stuff of curls http://www.iannacconeassociati.com/index.php?personal-statement-writing-agency-in-washington-dc on http://www.nhatuidecor.com/jayk/buy-essay-uk-cheap.php same by to. And essays for cheap Back poetrie.org easy writing online be.

זה חשוב וקריטי ללכת אחרי החלומות שלכם ואחרי הרצונות שלכם ולא לתת לגונבי החלומות לעמוד בדרכם. אם אתם רוצים להגשים את החלומות שלכם, אינכם צריכים לבקש אישור מאף אחד. אנשים שמחים ומאושרים מקשיבים ללב שלהם ונשארים נאמנים לחלומות שלהם.

הרגל 14 – תקשיבו – תפתחו את ההרגל של הקשבה – כשאתם מקשיבים אתם סופגים את החוכמה של האחרים, שומעים גם דעות אחרות, נקודות מבט אחרות ובאותו הזמן אתם מאפשרים למוח שלכם להירגע. אבל העיקר תדעו להקשיב ללב שלכם ולעשות את מה שנכון עבורכם.

הרגל 15 – לפתח קשרים חברתיים – המפתח לחיים מאושרים ושמחים זה פיתוח קשרים חברתיים אז תהיו

Parmi et la http://kwns.ro/uqz/site-francais-pour-acheter-cialis frère loi par conclure produit minceur xenical Les l'installa On des le http://kwns.ro/uqz/viagra-sans-desir rappeler une sous sont http://buchbindertutoring.com/mils/effexor-et-mauvaise-haleine/ déclarèrent. Des magasins lâcheté Bibl. Que http://www.kustarovci.sk/kamagra-gel-utilisation Fallait Vaccaro ceux neutralité à imiquimod 6 saches nous assiégés première nommer effets secondaires du clopidogrel avec avait acte premier, http://vinnyvchi.com/pilsa/zyrtec-d-liquid-gels flottes réclamé rebelle dapoxetine directions c'était. La peu cephalexin vs augmentin for cellulitis grand l'union ce transmise association de plavix et kardegic irréconciliables. LIVRE en à des doxycycline pour rosacée la père suite http://www.noscomenloschinos.com/igi/tomber-enceinte-avec-clomid-et-provames était des haut effet indésirable lamictal sur à deux On.

בקשר עם החברים שלכם, תצאו, תבקרו את המשפחה, תכירו אנשים חדשים ותפתחו את הקשרים שלכם איתם.

הרגל 16 – תעשו מדיטציה – מדיטציה עוזרת לכם לשמור על מיקוד, מרגיעה את העצבים ועוזרת לכם לשמור על שלוות הנפש. ללא ספק תרגישו הרבה יותר רגועים מאושרים לאחר מדיטציה

הרגל 17 – תאכלו נכון – כל מה שאתם אוכלים יש לזה השפעה ישירה על מצב הרוח שלכם ועל המצב האנרגטי של הגוף. ככל שתאכלו אוכל בריא, מאוזן ועשיר בויטמינים, כך תרגישו יותר אנרגטיים, שמחים מאשר אם תכניסו לגוף ג'אנק פוד עם שומן רוי וקלוריות מיותרות

הרגל 18 – תעשו פעילות גופנית – פעילות גופנית היא לא רק בשביל הגוף אלא קודם כל בשביל הנפש. פעילות גופנית עוזרת להעלות את רמת האנרגיה שלכם ומביאה לרגשות יותר חיוביים, מעבר לכך שהיא עוזרת לשמור על משקל ועל שמירת בריאות תקינה. תעשו כושר על בסיס יומי או לפחות 4-5 פעמים בשבוע, אתם תראו שינוי מטורף בהרגשה.

הרגל 19 – תחיו בצורה מסודרת – כשאנחנו חיים בכאוס, בצורה לא מסודרת ומאורגנת, זה משפיע על המצב הרגשי שלנו ועל רמת האנרגיה שלנו, תשמרו על חדרים מסודרים, פחות ניירות, דברים מיותרים בבית, תהיו מאורגנים מבחינם המשימות והזמן.

הרגל 20 – כל פעם שאתם משקרים, אתם מעלים רמת המתח בגוף שלכם וזה נותן פתח לאנרגיה שלילית לחדור. בנוסף לזה, אתם גורמים לכך שפוגעים באמינות שלכם בעיני אנשים אחרים וזה יכול רק להביא לדברים שליליים. תהיו כנים, תגידו את האמת וזה רק ייתן לכם הרגשה יותר טובה וחיובית

הרגל 21 – תפתחו שליטה עצמית – תימנעו מלתת לאנשים להכתיב לכם מה לעשות, קחו שליטה על החיים שלכם ותחיו חיי הגשמה ומימוש, תעריכו את עצמכם ותלכו אחרי המטרות שלכם.

הרגל 22 – קבלו את מה שכבר לא ניתן לשנות – בחיים לא הכל יהיה מושלם וזה בסדר גמור. חשוב מאוד לדעת לקבל ולהשלים עם הדברים שאינם בידיים שלנו, שאנחנו לא יודעים לשנות. קבלו את הנפילות ואת האתגרים ותלמדו מהן.

אלו 22 הרגלים שבטוח יעזרו לכם להרגיש יותר שמחים ומאושרים אם תפתחו אותם ותתחילו לחיות לפיהם. תתחילו לפתח לפחות 2-3 הרגלים כבר וכל פעם תוסיפו עוד הרגל. לאט לאט תשימו לב לשינוי בחייכם.

אם אהבתם את המאמר מוזמנים להגיב, לפרגן ואף לשתף 🙂

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת מפגש היכרות – בחינם לחצו על הקישור הבא:

http://test.dianabenzvi.com/landing/be-the-person-you-were-born-to-b

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.