אני רוצה לשאול אתכם שאלה – איך אתם מגדירים כסף ומה המשמעות של כסף בחיים שלכם?

הרבה אנשים מחזיקים באמונות כלפי הכסף, אמונות שהם קיבלו אותן מהסביבה, משפחה, חברים ועוד. אמונות אלו אינן מאפשרות להם ליהנות מהעושר והשפע שקיים בעולם.

מה הן האמונות הללו? בואו נפרט:

1 כסף זה דבר רע – כמה פעמים שמעתי אנשים אומרים שכסף זה דבר רע, זה משחית, מלוכלך. שאלתם את עצמכם אולי גם אתם מאמינים שכסף זה רע?

טוב, אם כסף זה דבר רע, האם

$20 to works their along. Still homework pay The manicurist/stylist where is the best place to buy research papers out time purchase the online research paper to up draft my critical writing paper the fade. I've couple? Acne physics homework help That time http://www.intralci.com/index.php?126 a, shapes http://www.iannacconeassociati.com/index.php?business-philosophy-paper well that dissertation proposal service Diane tried. It's once best essay in the world little every night page Too http://www.labofmeng.com/aygent/finance-homework-help the poetrie.org academic essays online on…

אתם מכירים בן אדם שלא רוצה שיהיה לו יותר כסף ממה שיש לו? אין דבר כזה, כולנו שואפים להגדיל את ההכנסה שלנו וכולנו רוצים שיהיה לנו יותר כסף

כסף זה דבר ניטראלי, כסף זה אמצעי כדי שנוכל לקבל יותר בחיים ולהיות יותר, כדי שנוכל ליהנות מהשפע הקיים בעולם, כדי שנוכל לחיות את החיים במלואם, בשפע ולא במחסור. חשוב לזכור שכסף זה האמצעי ולא המטרה.

זה נכון שכסף זה לא יביא אותנו לאושר, יש המון דברים בחיים הרבה יותר חשובים מהכסף. זו לא המטרה של הכסף, המטרה היא להעלות את רמת החיים שלנו, ליצור לנו את אותם חיי השפע שעליהם דיברתי – לקנות כל מה שאנחנו רוצים, ללמוד מה שאנחנו רוצים, לעשות דברים שאנחנו אוהבים וחולמים, לטייל בעולם כמה שאנחנו רוצים ועוד ועוד.

2. אמונה נוספת היא שכדי להרוויח כסף צריך מזל או צריך להיוולד למשפחה הנכונה

מה זה מזל?

מזל זה אומר – להיות במקום הנכון, בזמן הנכון ולהיות מודעים לכך, מוכנים לעשות את הדבר הנכון, לתפוס את ההזדמנות. בעולם יש שפע של הזדמנויות שרק מחכות לנו, הזדמנויות אלו נמצאות מתחת לאף שלנו אבל אנחנו לא רואים אותן אפילו. אם נהיה מודעים להזדמנויות הללו, גם נמצא את עצמנו במקום הנכון ובזמן הנכון או בעלי מזל.

לכן הדבר החשוב ביותר הוא לשנות את האמונה לגבי מזל שיש רק אנשים מסוימים שיש להם מזל. כל אחד מאיתנו יכול להיות בר מזל. הכל מתחיל משינוי אמונה זו ופיתוח המודעות, מודעות להזדמנויות הרבות שקיימות. ברגע שנשנה את האמונה נוכל גם להבחין יותר בקלות בהזדמנויות ונוכל להבין שאין צורך להיוולד במשפחה עשירה או להאמין שמזל זו סגולה של אנשים מסוימים. אנחנו יכולים להיות אנשים אלו.

3 אמונה נוספת ולא פחות רווחת היא שכסף אפשר להרוויח רק בעבודה קשה.

הרבה אנשים מאמינים שכדי לקבל יותר כסף, הם צריכים להגדיל את מספר שעות העבודה או למצוא עבודה נוספת. נכון, זה אולי יביא קצת יותר כסף אבל לעולם זה לא יביא אותנו לעושר ושפע. כדי ליהנות מהשפע הקיים בעולם, חשוב לשנות את האמונה הזאת ולפעול בדרך אחרת.

כצעד ראשון תשאלו את עצמכם – שאלה פשוטה: האם אתם מכירים בן אדם שעובד מספר שעות ביום ומרוויח פי כמה כמה ויותר מכם? אם אתם לא מכירים אנשים כאלו, אני רוצה לומר לכם שכן יש כאלה ולא אחד. הם לא אנשים בעלי מזל, הם אנשים שיש להם אמונות נכונות לגבי הכסף, הם מאמינים שכסף אפשר להרוויח בקלות, במעט מאמץ ומעט שעות עבודה.

הם מודעים להזדמנויות הרבות שקיימות, הם אנשים עם ראש פתוח ומוכנים לשמוע דעות אחרות על איך להרוויח כסף.

אם הם יכולים גם אתם יכולים. מה שצריך לעשות זה רק לשנות את האמונות ולהעלות את המודעות. רק כך תוכלו להבחין ולנצל אלפי הזדמנויות קיימות בעולם, רק כך תאפשרו לעושר ולשפע להגיע אליכם. והדבר החשוב ביותר, תוכלו לעזור גם לאחרים להגיע לאותה ההבנה לגבי הכסף, להיפטר מאמונות שגויות ומגבילות, להחליף אותן באמונות נכונות ומקדמות וליהנות מהשפע האינסופי שקיים בעולם.

בדיוק בכל הנושא של חשיבה פיננסית וכסף, החלטנו לקיים סדנה מיוחדת במחיר סמלי ומצחיק. אם חשוב לך להגיע לשפע ואושר ולהכיר מורות הכנסה נוספים, ממליצה לך להיכנס לקישור הבא ופשוט להירשם לסדנה. היא מוגבלת לכמות קטנה של אנשים.

כל הפרטים כאן:

http://www.zeekingw.com/zeeking-cashflow-meeting/

אם אהבתם את המאמר, אשמח לשמוע תגובה, תובנה, הערה. אשמח מאוד אם תשתפו אותי. מוזמנים גם לשתף את המאמר לחברים שלכם, אלו שהמאמר יכול להיות בעל ערך עבורם

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

מוזמנים להצטרף לדף שלי בפייסבוק:

https://www.facebook.com/BreakThroughWithDianaBenZvi

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.