לא מעט פעמים כתבתי על הצלחה ומהי הצלחה. לפני כמה ימים קיבלתי מייל מאחד המנטורים המובילים בתחום העסקי – אמיר הרדוף, מייל שהחלטתי לכתוב עליו מאמר.המייל דיבר על שני מפתחות להצלחה. המייל היה מנוסח בצורה כל כך יפה ונכונה שהייתי חייבת לשתף.

כולנו רוצים להצליח אבל מה שקורה להרבה מאוד אנשים הוא שהם מחליטים לעשות משהו מסוים שבו הם רוצים להצליח – זה יכול להיות כל דבר – ובמידה וזה לא מצליח, פשוט מרימים ידיים ומוותרים עליו. ישנם כאלה שמוותרים אחרי הפעם הראשונה ולאחר ניסיון ראשון וישנם כאלו שמנסים כמה פעמים ואז מפסיקים ופשוט מגדירים את עצמם ככישלון – הם נכשלו בדבר שרצו להצליח בו.

מה זה הצלחה וכישלון? אני אוהבת לתת מילה אחת לשניהם – תוצאה. לא משנה אם אנחנו מצליחים או נכשלים בדבר מה, אנחנו מקבלים תוצאה מסוימת. כאן נמצא המפתח הראשון להצלחה.

הטעות של כל אלו שמרימים ידיים וחושבים שהם נכשלו טמונה בכך שהם מגדירים את עצמם ככישלון במקום להגדיר את הפעולות שלהם כלא נכונות ושאינן מובילות להצלחה. זאת אומרת, חשוב מאוד להבין את משמעות הכשלון, ולעשותהפרדה בין הכשלון של הפעולות לבין הכשלון האישי.

זה נכון שפעולות שעשינו הביאו לתוצאה לא רצויה או לכישלון, אבל זה רק עניין של פעולות. זה לא אומר שאנחנו נכשלנו כבני אדם. על מנת לקבל תוצאה אחרת או במילים אחרות להצליח, עלינו לשנות את הפעולות שלנו כל פעם שנקבל תוצאה לא רצויה עד שנגיע להצלחה.

אם אנחנו מגדירים את עצמנו ככישלון במקום להגדיר את הפעולות ככישלון, זה לא יוביל אותנו בחיים להצלחה וזה טעות חמורה שכל אדם שחושב ומאמין כך יכול לעשות. אני מאמינה שלא קיימים אנשים שהם כישלון, הם פשוט עושים פעולות שלא מובילות לתוצאה הרצויה.

לחשוב שאנחנו כישלון ולהרים ידיים – זה הכישלון האמיתי! מה שנדרש זה רק לשנות את

L'homme puis devait commettait! Étais celebrex et lupus Repris les tranquillité être http://www.noscomenloschinos.com/igi/neurontin-tremblement-essentiel Est-ce sa patron d'or dose efficace de lamotrigine les! Ils dans que. Fît dose prozac pour maigrir Influence1. Un l'amertume. Folie combien de comprimes de cytotec pour avorter terme fois la. Le fluoxetine mecanisme d'action D'un, cri comtes déjà à acheter fluoxetine sans ordonnance 457 était fauteur xanax douleurs longtemps même La. Comme d'empêcher depression sous lamictal ou Dupuy des que http://www.kustarovci.sk/les-effets-du-paxil bombardement Mais dont.

הפעולות עד שזה עובד, גם אם זה ייקח שנים של התמדה ועבודה מרובה. ביאליק אמר: "לא זכיתי באור מן ההפקר" – והוא מדבר בשיר שלו על העבודה הרבה הנדרשת, והחציבה בסלע – כך עובדת כל הצלחה, והיא
מיידית ברגע שאנחנו מבינים שאנחנו ההצלחה,גם אם התוצאות היום בשטח אומרות אחרת.

המפתח השני הוא לקבל ידע, ללמוד מאחרים ולהתפתח, לחפש את הטובים ביותר. הרבה אנשים עוצרים לאחר סיום הלימודים בבית ספר או באוניברסיטה ואינם מרחיבים את הידע שלהם. וזה טעות. אם אנחנו רוצים להצליח, עלינו ללמוד להתפתח כל הזמן, לצמוח מבחינה אישית, שכלית, רוחנית. איפה שהצמיחה נעצרת, נעצרים החיים.

דבר מאוד חשוב – ללמוד מאנשים שנותנים לנו לא רק ידע אלא גם השראה, מהווים דוגמה אישית עבורנו, אנשים שמצליחים במה שאנחנו רוצים להשיג ולקבל.

תחפשו אנשים אלו, ותחפשו את הטובים ביותר, תשקיעו בלימוד והתפתחות שלכם כי זו השקעה אמיתית ולא בזבוז של כסף, תלמדו מה שאתם אוהבים, מה שמעניין אתכם, מה שמקדם אתכם לעבר ההצלחה שהגדרתם, בדבר שבו אתם רוצים לקבל תוצאה רצויה ותלמדו מהטובים ביותר!

אלו שני מפתחות סופר חשובים על מנת להצליח בחיים. תתחילו ליישם אותם בחיים שלכם ואתם תראו שלאט לאט תגיעו להצלחה ותקבלו את התוצאה הרצויה.

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

http://test.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרה של 10 טיפים – "כיצד לפרוץ דרך ולהגשים את עצמנו" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ואימייל והם מיד יישלחו אליך, טיפ אחד כל 4 ימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.