קצת עלי – הסיפור שלי

תמונה לפרסום 1שמי דיאנה בן צבי ואני מנטורית להצלחה והגשמה אישית. אם הגעתם לשאלון זה כנראה אימון וטיפול זה באמת החלום שלכם אבל אינכם יודעים איזו דרך לבחור ואיך להתחיל. האמת זה מאוד מוכר לי כי לפני 6 שנים בערך מצאתי את עצמי באותה בעיה בדיוק.

היתה לי עבודה מסודרת עם כל התנאים אבל תמיד אהבתי לעבוד עם אנשים וידעתי שאני רוצה להיות מאמנת ומטפלת אבל פחדתי לעשות את הצעד – מה אם אכשל, מה יחשבו האחרים, ואיך מתחילים בכלל? האם אני באמת בנויה לזה?

שאלות אלו ואחרות הסתובבו בראש ובצדק. עד שמצאתי מנטור והצטרפתי לקבוצה של 5 צעירים שהיה להם חלום דומה – הם רצו להשפיע על העולם, לעשות שינוי אצל האנשים, לתרום ולהעביר ערך, להעצים אנשים אחרים.

הייתי חלק מהקבוצה הזו למעלה משנה  – הם הפכו להיות המשפחה שלי, הסיבה התומכת שלי. בזכות תהליך משותף זה הקמתי שני עסקים – אחד בתחום הריקוד והכושר והשני בתחום אימון ומנטורינג. היום אני מובילה עשרות אנשים להצלחה והגשמה, מעבירה מהערך שלי, מנחה בסדנאות והרצאות, עושה וובינרים, כותבת ספרים, עובדת עם בעלי עסק רבים, משתפת איתם פעולה ועוד.

עכשיו זאת ההזדמנות שלכם להתצטרף לקבוצת ליווי – קבוצת מאסטר מיינד ולהתחיל לחיות את החלום שלכם – להיות מאמנים או מטפלים!

 מה כוללת בתכנית ליווי קבוצתית?

מה תקבלו בתכנית ליווי קבוצתית?

למי מיעודת התכנית?

שימו לב: דבר מאוד חשוב

תכנית זו אינה מתאימה למאמנים ומטפלים ש"יודעים הכל", שלא מוכנים לקבל עזרה והכוונה, שרוצים להיות מאמנים אבל לא מוכנים להשקיע בעצמם על מנת להגיע להצלחה הרצויה, לא אוהבים לעבוד בקבוצה, אין להם חזון שמניע אותם קדימה, רואים אימון כעבודה מהצד ולא כדרך חיים 

הנה מה אנשים מספרים על תכנית ליווי אישית איתי

SHANIאני באתי כשאני הייתי במצב של חוסר אונים ודיכאונות של תיסכול מפחדים וחוסר עשייה שלי מהפחדים. ותוך כדי התהליך הבנתי שאני שמה לעצמי רגליים ושהמפתח להצלחה הוא לא בת כמה אני וכמה מאוחר אני מתחילה אלא פשוט להתחיל ולעשות! ולהינות ממה שיש.

תוך כדי התהליך היו לי פריצות דרך משמעותיוית.

אני מעיזה לעשות את מה שאני אוהבת בלי להתנצל על זה. והרבה פעמים אני ניזכרת בדברים שאמרת לי וזה מחזק אותי ואני ממש מרגישה שיצאתי עם חברה לחיים חוץ מידע 🙂

 דיאנה את מקסימה מכול בחינה אפשרית!!!!!!!!!!!!!!!

את קיבלת אותי איך שאני עם כול הפחדים והשיגועים שלי ולרגע לא הרגשתי נחותה או לא "טובה" לידך. את נתת לי הרגשה של משפחה ויחד עם זאת ידעת כיצד לפתוח לי את העיניים ולנער אותי כשהיה צריך. אני שמחה שעברתי את התהליך של 8 המפגשים איתך. ואני באמת קיבלתי ערך מוסף ופן אחר למה שאני עושה.

עזרת לי לעלות עוד כמה מדרגות שאני פחדתי לטפס לבד ובזה אני מודה לך מעומק ליבי!
חוץ מזה אני פשוט אוהבת אותך כבן אדם!

שני

JULIAהגעתי כשאני לא לגמרי בטוחה בעצמי, במה מוביל אותי בחיים וכיצד אני יכולה להתעלות מעל למחסומים שלי ולהתקדם גם בחיים וגם כיצד להגיע לגרסה היותר טובה שלי כאדם.

כבר בפגישה הראשונה אמרת שבעצם, המטרה היא "לגלות מי זאת יוליה" וזה היה פשוט מדוייק. משם התחלנו ולאט לאט חשפנו עוד שכבות שבסוף התהליך יצאתי עם הרבה יותר בטחון וגם הרבה יותר ידע לגבי עצמי. זה היה מאוד משמעותי.

יש  שינוי מהותי! הרבה יותר קל לי לזהות את הדפוסי התנהגות שלי שמעכבים אותי וגם יש לי את הכלים להתמודד איתם. גם יש לי את הרצון לשנות את הדפוסים האלו, כשבעבר זה היה בגדר שאיפה רחוקה בלבד.

עברנו על אירועים מהעבר שחוויתי בתור שליליים, הבנתי את הפרשנות שלי לגבי כל אחד מהאירועים וכך יכולנו לשנות את כל הפרספקטיבה שלי לגבי אותו עניין, מה שהיה מדהים.

יוליה