יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים?

כמובן פחד – פחד איך בדיוק מתחילים? איך בונים את הדרך הנכונה? מה עושים?  איך עושים?ומה יקרה אם זה לא יעבוד?  הרי יש כל כך הרבה מאמנים ומטפלים בארץ, למה שירצו לבוא דווקא אלי? ומה הסיכוי לעמוד ולהצליח בכל התחרות הזאת? ומה יקרה אם החלום ישאר רק חלום בגלל פחדים או מחסומים פנימיים?

תמונה לפרסום 1

אני  רוצה לברך אתכם שהגעתם לכאן! 

שמי דיאנה בן צבי ואני מנטורית להצלחה והגשמה אישית, מאמנת אישית מוסמכת ברמה בינלאומית על שם אנטוני רובינס וקלואי מדנס. אני מאמנת אנשים כדי להגשים את עצמם ולחיות את חייהם במלואם, להוציא את הענק שבפנים ולממש את הפוטנציאל העצום שטמון בתוך כל אחד ואחד מאיתנו.

 הסיפור שלי התחיל לפני 6  שנים כאשר קמתי בבוקר ואמרתי לעצמי – אינני רוצה ללכת יותר לעבודה, עבודה שלא מצמיחה אותי, עבודה שאינני מרגישה בה שאני מגשימה את עצמי, את החלומות שלי, חיה את החיים כפי שתמיד ראיתי בדימיון שלי – רוקדת, שרה, מוקפת באנשים, תורמת לאנשים. לא היה פשוט לקבל החלטה לעזוב את מקום העבודה המסודר עם כל התנאים ומשכורת "טובה" ולהתחיל את הדרך  של הגשמה אישית שלי מאפס. לא תיארתי לעצמי שלאחר 6 שנים אעשה את מה שתמיד חלמתי לעשות – לעבוד רק 2-3 שעות ביום, להרוויח פי 3 ממה שהרווחתי בעבודה של 9 שעות ביום, אבל דבר הכי חשוב להקים שני עסקים – אחד בתחום הכושר והריקוד והשני בתחום הגשמה והצלחה אישית ולנהל אותם בהצלחה, להפוך להיות מנטורית מובילה בתחום הצחלה והגשמה אישית, להוביל עשרות אנשים למימוש והגשמה, להנחות בסדנאות, להעביר הרצאות, להופיע מול מאות אנשים בעולם של ריקוד, שירה והתפתחות והעצמה אישית. והדבר החשוב ביותר, להיות גם אמא שמגדלת את הבת שלה מבלי בייביסיטרים, מקדישה לה את תשומת לב ואת הזמן שהיא צריכה. החלום שהתגשם!!!

 

הנה מה שקרה

עד לפני 6 שנים וקצת הלכתי לפי התכנות – צריך ללמוד, למצוא עבודה מסודרת ולעבוד עד שיוצאים לפנסיה ואז יש לך זמן להגשים את החלומות שלך אבל לא בטוח שיש את הכוח, את האנרגיה ואת המוטיבציה. עבדתי בתור מזכירת מנכ"ל בחברה גדולה, 9 שעות ביום וכל יום היה נראה אותו דבר – ללא צמיחה, ללא התקדמות, ללא ההגשמה ומימוש של מי שאני באמת. עד שהבנתי שהחיים הם שלי ורק אני יכולה לדעת מה טוב עבורי, החלטתי שאני הולכת להגשים את עצמי, לעשות את מה שאני אוהבת ולהיות האדם שאני רוצה להיות!

יש משפט שאני אישית מאוד אוהבת – כשהתלמיד מוכן המורה מגיע. כשאר הופיעו אצלי מחשבות לגבי שינוי  – לצאת לדרך של הגשמה ומימוש עצמי, באותו זמן הכרתי את המורה הרוחני שלי – אברהם נוב שהוא היה האדם שליווה אותי לאורך כל הדרך של שינוי, המאמן האישי שלי שבעזרתו יכולתי לראות עולם בעיניים אחרות, יכולתי להתגבר על פחדים, מכשולים, מחסומים פנימיים, ספקות ודאגות, יכולתי ליצור תודעה מנצחת שמובילה אותי לחיים שאני באמת רוצה ליצור. כי האויב הגדול ביותר שלנו זה אנחנו בעצמנו, החשיבה שלנו, האמונות שלנו, ההתנגדויות שהמוח שלנו מעלה לנו. ברגע שאנחנו מתגברים על כך, אנחנו יוצרים לעצמנו חיים אחרים לגמרי. להכיר את אברהם אז זה היה המזל שלי. ותפסתי אותה בידיים. 

ומה זה מזל?

מ- מקום הנכון

ז- זמן הנכון

ל- לתפוס הזדמנות, לעשות את הדבר הנכון

מדוע עד כה לא הצלחתם להגשים את החלום שלכם
להיות מאמנים או מטפלים? 

אני בטוחה שזו אינה הפעם הראשונה שאתם נחשפים להזדמנות להפוך את החלום שלכם  למציאות ולצאת לדרך של מימוש והגשמה, להיות מאמנים ומטפלים, להעביר מהערך שלכם, להעצים אחרים, לתרום מעצמכם ומהדרך הנפלאה שלכם על מנת להפוך את העולם למקום טוב יותר. אבל עד כה לא באמת עשיתם שום דבר על מנת שזה יצא לפועל. אתם עדיין ממשיכים לעבוד במקום עבודה "מסודר"  ו"בטוח" שנותן לכם משכורת אבל אינכם צומחים ומממשים את הפוטנציאל האישי העצום שטמון בכם. כל זה מוביל להמון רגשות של תסכול, עייפות ואכזבה.

הרי למדתם אימון, בחרתם תחום זה כדרך חיים, כמקצוע ולא סתם – אתם מבינים את המשמעות של אימון וטיפול, את החשיבות של אימון  וטיפול בחיים של כל אדם ואדם, כי אתם בעצמכם חוויתם זאת על עצמכם, אבל במקום לאפשר לאנשים רבים שמחכים וזקוקים להכוונה והדרכה שלכם  לקבל אותם, אתם נותנים לפחדים שלכם  להציף ולעצור אתכם, למנוע מכם ומאנשים רבים להינות מהמתנה הענקית שהתברכתם בה.

 • יש תחרות גדולה, יש המון מאמנים, למה שיבחרו דווקא בי?
 • איך אני באמת מתחיל? זה נראה כל כך קשה ומסובך…
 • ואם לא אצליח? יש לי עכשיו לפחות עבודה מסודרת
 • האם אני בכלל מספיק טוב כדי לאמן אחרים?
 • ואם אכשל? מה יגידו האחרים?
 • אולי זה סתם חלום ולמדתי אימון רק בשביל עצמי?

שאלות אלו מוכרות לכם? בטוחה לפחות עם חלק מהן אתם מזדהים. אבל אל דאגה! גם אני הייתי שם. שאלות אלו עצרו אותי ומנעו ממני להגשים את החלום הגדול שלי עד שהכרתי את המנטור שלי והצטרפתי לקבוצת ליווי של 5 אנשים – קבוצת מאסטר מיינד – 5 צעירים שהיו מוכוונים  להצלחה ומימוש עצמי- שהמנטור שלי הנחה וכל זה הפך לי את החיים במאה שמונים מעלות. שנה זו הייתה שנת פריצה שלי שכתוצאה הקמתי שני עסקים.

היום יש לי את ההזדמנות לחשוף את כל הטכניקות וכל השיטות שלמדתי לאורך 6 שנים האחרונות גם לאנשים שיש להם חלום דומה – להיות מאמנים ומטפלים, עם 12 חודשים עוצמתיים ומעצימים, 66 שעות של תכנית ליווי שכולה קשורה אליכם, להצלחה והגשמה אישית שלכם בתור מאמנים או מטפלים, לתודעה, לעולם הפנימי והעמוק שלכם. 

IMGP9191 

 מהי תכנית ליווי קבוצתית למאמנים ומטפלים, מה בדיוק מקבלים בה?

גישה לתכנים ולטכניקות אלו שתקבלו בתכנית ליווי קבוצתי היא בדיוק כמו לקבל אותי תהליך ליווי אחד על אחד אבל למעשה הרבה מעבר לזה כי התכנית מורכבת מתהליך קבוצתי של שנה ותהליך ליווי אחד על אחד איתי במהלך הליווי הקבוצתי כאחד. למעשה אני הולכת לחשוף ולתת את כל הכלים העוצמתיים ביותר שיעזרו לכם ליצור תודעה מנצחת, לצאת לדרך של הגשמה והצלחה אישית ולחיות את החיים שמגיע לכם ואתם ראויים להם והדבר החשוב ביותר, לבנות את עצמכם כמאמנים או מטפלים מובילים בתחומכם, מעצימים חייהם של אנשים רבים ומגשימים את עצמכם!

זו למעשה גרסה משודרגת של תהליך ליווי אחד על אחד איתי שכוללת גם את העבודה בקבוצה של 5 אנשים מכוונים הצלחה, עם מטרה מושתפת כמו שלכם – להיות מאמנים ומטפלים מצליחים ולהעצים אנשים אחרים בעולם, ליצור סביבה מקדמת ומפרגנת  – משפחה חמה ואוהבת – שרק תעזור לכם לצמוח ולפרוץ את המחסומים ולהתגבר על אתגרים פנימיים והעיקר להגיע להצלחה הרצויה.

בהמשך הדף תוכלו לקרוא ולראות את ההצלחות של המתאמנים שעברו תהליכים אישיים איתי וכבר השיגו תוצאות מדהימות בתחומים שונים בחיים.

אלו כמה מהשדרוגים שבתכנית:

 • רוב התהליכים שאנשים עוברים איתי אחד על אחד נמשכים 3 חודשים או חצי שנה. כאן יש לכם הזדמנות להיות איתי בתהליך ליווי שנתי ולבנות את האישיות שלכם על מנת לצאת לדרך של הצלחה והגשמה אישית ולהגשים את החלום הגדול שלכם להיות מאמנים ומטפלים.
 • תכנית זו כוללת בתוכה מפגשים קבוצתיים פעמיים בחודש של 3 שעות ובנוסף מפגשים אחד על אחד אחת לחודש איתי שבהם נעבוד על העולם הפנימי שלכם, נתמודד עם חסמים ומעצורים שעד כה מנעו מכם להביא את החלום למימוש. למעשה זוהי תכנית יותר משודרגת כי כולנו יודעים שיש כוח בקבוצה – אנחנו יוצרים קבוצת מאסטר מיינד של 5 אנשים שמכוונים להצלחה והגשמה, עם מטרה דומה, שרוצים לעזור אחד לשני, להצליח ולהעצים אחד את השני. יש לכם שניים באחד – עבודה כקבוצה וגם עבודה אחד על אחד איתי.
 • תכנית ממוקדמת ומסודרת שבה אנחנו הולכים לבנות יחד את ההצלחה שלכם כמאמנים או מטפלים. אנחנו ממוקדים במטרה אחת זו  שהיא מטרת העל עבורכם,  מטרה אולטימטיבית – יחד נבנה את האישיות המנצחת שלכם כמאמנים, זהות של מנהיג שרוצה להוביל, להעצים, לעזור ולשפר את העולם.
 • תוכלו ללמוד מה בדיוק עוצר אתכם, כיצד תוכלו להיפטר מהרגלים מעכבים ולפתח הרגלים מקדמים במקום, להתגבר על מחסומים פנימיים שנמצאים עמוק בתוך התת מודע שלכם, לרוב מחסומים אלו אינכם מודעים להם אפילו.
 • אלו רק חלק מכלים והטכניקות שתקבלו בתכנית ליווי קבוצתית – תכנית משודרגת, עוצמתית ומקדמת אתכם לעבר החלום שלכם. שכדי להבין במה מדובר צריך פשוט לחוות את זה ואני כל כך שמחה ונרגשת שהיא יוצאת לדרך כי בעזרתה אוכל לעזור לכם להגשים את החלום שלכם שאתם תוכלו לעזור לעשרות ומאות אנשים לחיות את האני האמיתי שלהם, לממש את הפוטנציאל האישי, להגיע להצלחה והגשמה אישית בכל התחומים בחיים..

 

DSCN7548

איך לעשות את הצעד הראשון לקראת ההגשמה וההצלחה האישית שלכם כבר בשנה הקרובה, באחריות מלאה, בעזרת תכנית ליווי קבוצתית לשנה!

אתם בטח כבר תוהים…"כמה זה עומד לעלות לי?" ואיך אתם יכולים לשים את ידיכם על תכנית הליווי הקבוצתית המשודרגת? עד כה תכניות ליווי שלי היו מוגבלים לאנשים בודדים בלבד אבל הפעם יש לי את הזכות ואת האפשרות לחשוף מפניכם תכנית חדשה שהיא קבוצתית ומשלבת בתוכה גם תהליך ליווי אחד על אחד. וזאת הסיבה שהחלטתי לתכנן עבורכם – בעלי חלום להיות מאמנים ומטפלי תכנית שממנה תקבלו את הערך הרב ביותר שאי פעם תכננתי ובתוך שנה תוכלו לבנות ולממש את חלום שלכם, ולהעניק  לכם את התכנית לליווי קבוצתי ולתת כלים, טכניקות, חוויות והכי חשוב תוצאות אמיתיות! 

מהי ההשקעה בתכנית ליווי קבוצתית?

אני עומדת להרשות רק ל-5 אנשים ממוקדים ומכוונים להצלחה להיות חלק מהתכנית כדי שנוכל ליצור צוות מוחות חזק, מאוחד ומכוון וכדי שאוכל לתת יחס אישי לכל אחד ואחד מחברי הקבוצה. ודבר היפה הוא שההשקעה בתכנית היא הרבה יותר נמוכה מאשר ההשקעה בתכניות ליווי לשנה שלמה אחד על אחד.

זה לא יעלה לכם 24,000 ש"ח ו

לא 20,000 ולא 18,000

ואפילו לא 15,000.

ההשקעה היא סה"כ 999 ש"ח כפול 12 חודשים בלבד

אני יודעת שיש לא מעט קבוצות ליווי או ותכניות נוספות בשוק בעלות זו או יותר גבוהה בתחום התפתחות והעצמה אישית, אתם בטח תוהים מה שונה בתכנית הזה משאר הדברים שם בחוץ. 

בגדול יש 3 סיבות:

 • הסיבה הראשונה היא שתכנית ליווי זו כוללת ליווי קבוצתי ותהליך איתי אחד על אחד ביחד שעוד לא קיימת תכנית כזו בחוץ שמובילה לתוצאות אמיתיות
 • סיבה שנייה – אלו 12 חודשים – שנה שלמה שבה נבלה ביחד, קבוצה קטנה ומצומצמת כך שיהיה לי קל לבחון מה עוצר אתכם בחיים, כיצד המחשב המנטאלי בשם מוח פועל אצלכם ועד כמה הוא מקדם אתכם לכיוון החלום שלכם וחיים שאתם רוצים לחיות וליצור
 •  והסיבה השלישית היא שאני מתחייבת בפניכם שכאשר תיישמו את השיטות ואת הכלים שתקבלו בתכנית תוכלו מיד לצאת לדרך של הגשמת חלום. ייתכן וחלק מכם יעשו זאת כבר במהלך חצי שנה ראשונה של התכנית . הרי מדובר בתהליך פנימי עוצמתי במיוחד שאתם עוברים בקבוצה ולבד והכל בהנחייה שלי

אלו התכנים שאותם תלמדו בתכנית ליווי קבוצתי: 

 •  מי אני – מהי הזהות שלי – כיצד אני מגדיר ורואה את עצמי, האם הגדרה זו מקדמת אותי לעבר מי שאני רוצה להיות, מה עלי לשפר,  אילו תכונות לחזק או להוסיף, מהם החוזקות והחולשות שלי, מהן התכונות הבולטות שלי, מהו הידע שלי, מהם הכלים, היכולות והמיומנויות שלי, איך אני מגדיר את עצמי לעומת מה שאחרים מגדירים אותי
 • מודל החיים – מה זה כיצד הוא משפיע על האישיות שלנו, על הזהות שלנו, על המציאות שלנו, על מי שאנחנו כבני אדם, מהו מודל החיים שלנו בכל תחום בחיים והאם מודל חיים מצמיח ומקדם אותנו או להיפך מושך אותנו למטה
 • אנרגיה, מהי ולמה היא חשובה, כיצד היא משפיעה על ההצלחה וההגשמה האישית שלנו, על הגשמת החלומות שלנו. כיצד נוכל להעלות את האנרגיה ולשמור עליה גבוהה ומאוזנת? כיצד תזונה, כושר, שליטה ברגשות, נשימה משפיעים על המצב האנרגטי שלנו ועל החיים בכלל?
 • ערכים – מהם, למה חשוב להכיר את הערכים שלנו בעיקר על מנת להיות מאמן או מטפל ולהקים עסק משלנו, כיצד ערכים מכוונים את הייעוד האישי והמקצועי שלנו? תוכלו להכיר את הערכים שלכם ולהבין אילו מהם מקדמים אתכם לעבר האישיות שאתם רוצים ליצור ואילו מהם עליכם להוציא מרשימת הערכים שלכם, מה לחזק, מה לאמץ. תוכלו לדעת אם קיימת סתירה בין הערכים שלכם שסתירה זו יכולה ליצור התגדויות רבות ולמנוע מכם לקבל החלטות נבונות ומקדמות. תוכלו ליצור רשימת ערכים מקדמת ומצמיחה שתואמת את אישיות של מנהיג, מאמן או מטפל שאתם שואפים להיות. חזון ללא ערכים טובים זה כמו עץ ללא שורשים חזקים
 • כללים וחוקים  – מהם כללים וחוקים שלכם, כיצד הם משפיעים על המציאות שלכם, על ההצלחה שלכם, האם חוקים אלו נוקשים מדי או חוקים מאוד חלשים לכן אינכם מתקדמים בחיים . יחד ניצור חוקים שיתאימו למגרש המשחק שבו אתם רוצים ושואפים לשחק, חוקים שיקדמו אתכם ויצמיחו אתכם  
 • אמונות מגבילות – במה אתם מאמנים? עד כמה אתם מודעים לאמונות מעכבות שיש לכם כרגע? אם היום אינכם מקבלים א התוצאות שאתם רוצים לקבל בחיים כנראה יש לכם אמונה מעכבת כלשי שעוצרת אתכם ומונעת מכם לנוע קדימה. יחד נזהה אמונות ובעזרת טכניקות של NLP  נטפל ונשנה אותם והכי חשוב נבנה אמונות חזקות, מקדמות ומעצימות.
 • מהם הצרכים הבסיסייים שלכם – איזה צורך מתוך 6 צרכים בסיסיים אוניברסליים מנחה אתכם ומוביל אתכם? צרכים אלו מסבירים כל סוג של התנהגות אנושית, לא משנה עד כמה ההתנהגות היא לא רציונלית. כיצד צרכים לו באים לידי ביטוי אצלכם? עד כמה הם מקדמים אתכם או להיפך גורמים לכם להיות תקועים בחיים ולפתח הרגלים מעכבים? כיצד נוכל לבנות לעצמנו דרכים מקדמות לתת לצרכים אלו לבוא לידי ביטוי על מנת שנוכל להיות מאמנים או מטפלים בעלי השראה עבור האחרים ואכן להוביל עשרות אנשים להצלחה והגשמה.
 • מטרות – מהן מטרות, כיצד באמת נכון להציב מטרות, מהי הנוסחה לשהצבת מטרות, מהם 3 שלבים קריטיים בזמן הצבת מטרות, מהי מטרה של מטרה וכיצד תוכלו להפוך את מטרה העיקרית שלכם להיות מאמנים למוחשית ובעלת עוצמה.
 • מהם רגשות? עד כמה אתם שולטים ברגשות שלכם? איזה רגשות אתם חווים על בסיס יומי? האם אתם מבינים מהן המסר של רגשות שליליים שאתם חווים? האם אתם מביעים את הרגשות שלכם או מדחיקים אותם הצידה, האם יש לכם כושר רגשי חזק ומעוצב שמאפשר לכם להתמודד עם אתגרים, פחדים ומעצורים פנימיים?
 • מנהיגות – מהי, כל מאמן או מטפל הוא קודם כל מנהיג, מהם ההרגלים שצריך מאמן או מטפל? עד כמה יש לכם הרגלים מקדמים עד כה על מנת לבנות את האישיות המנהיגותית שלכם בתור מאמנים או מטפלים? עד כמה אתם יודעים לנהל את עצמכם? לבנות תכנית פעולה, להתחייב ולעשות פעולות מתמידות על מנת לבצע פעולות אלו?
 •  יחד נבנה יסודות לבניית עסק מצליח שלכם כמאמנים ומטפלים – איך בדיוק בונים עסק, מה צריך כדי לבנות עסק, מה זה עסק? ממה בדיוק מתחילים? מיתוג העסק, שיווק ועוד.

במהלך המפגשים האישיים וגם בקבוצתיים נעבוד המון על טיפול בהתנגדויות, אמונות מעכבות, שחרור רגשות, מחסומים ומעצורים פנימיים שעד כה מנעו מכם ועוד יכולים למנוע מכם בעתיד להפוך את החלום שלכם למציאות

    הנה מה אנשים מספרים על תכנית ליווי עם דיאנה בן צבי:  

דיאנה משדרת אמון ושאפשר לסמוך עליה.יש בה הרבה אנרגיות חיוביות…

כמאמנת – היא בן אדם אכפתי, דאגנית , נותנת הכוונה נכונה….בחרתי בה כי לפי כל התכונות שכתבתי מלה , האינטואיציה שלי אמרה שזה הבן אדם הנכון לעזור לי.

דיאנה יכולה לעזור בהרבה תחומים : אם כן זה בתחום "זוגיות" או אם זה בתחום "ילדים", "חברות", "בעניין עסקי"….אני מאחלת לך דיאנה הצלחה בכל התחומים שאת עוסקת כי את מאוד מוכשרת ויש בך פוטנציאל להצליח ובגדול !!!!!!!

אנג'לה

 

באתי אליך במטרה להבין איך אני מגשימה את הייעוד שלי בחיי. התהליך שעברתי איתך עזר לי להתמקד בייעוד ובדרך ועזר לי לפתח מודעות גבוהה כלפי עצמי, כלפי הרגשות שלי, כלפי התגובות שלי, שפת הגוף, המילים בהן אני משתמש וכלל הגישה שלי.

התהליך עזר לי להבין שאני יכולה ושמגיע לי ושאני רואה ומרגישה את עצמי בכל רגע נתון מצליחה, משגשגת, יוצרת, מוכרת, אהובה ואוהבת, עם הכרה וביטחון

נעמי

 

אני באתי כשאני הייתי במצב של חוסר אונים ודיכאונות של תיסכול מפחדים וחוסר עשייה שלי מהפחדים. ותוך כדי התהליך הבנתי שאני שמה לעצמי רגליים ושהמפתח להצלחה הוא לא בת כמה אני וכמה מאוחר אני מתחילה אלא פשוט להתחיל ולעשות! ולהינות ממה שיש.תוך כדי התהליך היו לי פריצות דרך משמעותיוית.

 אני מעיזה לעשות את מה שאני אוהבת בלי להתנצל על זה. והרבה פעמים אני ניזכרת בדברים שאמרת לי וזה מחזק אותי ואני ממש מרגישה שיצאתי עם חברה לחיים חוץ מידע 🙂

דיאנה את מקסימה מכול בחינה אפשרית!!!!!!!!!!!!!!!
את קיבלת אותי איך שאני עם כול הפחדים והשיגועים שלי ולרגע לא הרגשתי נחותה או לא "טובה" לידך. את נתת לי הרגשה של משפחה ויחד עם זאת ידעת כיצד לפתוח לי את העיניים ולנער אותי כשהיה צריך. אני שמחה שעברתי את התהליך של 8 המפגשים איתך. ואני באמת קיבלתי ערך מוסף ופן אחר למה שאני עושה.

עזרת לי לעלות עוד כמה מדרגות שאני פחדתי לטפס לבד ובזה אני מודה לך מעומק ליבי!
חוץ מזה אני פשוט אוהבת אותך כבן אדם! 

שני

 

אני הגעתי במצב שחשבתי שהחיים שלי הם פשוט מושלמים, לא עיניין אותי שום דבר, רק לבלות ולהנות, כל עוד זה עושה לי טוב , שום דבר מעבר לא עיניין אותי. את  גרמת לי להבין שיש עוד דברים בחיים שיכולים לעשות אותי הרבה יותר מאושרת באמת ולא רק מריגושים רגעיים , תחביבים שגם מלמדים המון, קריאת ספרים, רכישת ידע , העצמת דברים שטובים בי שלא ממש האמנתי בהם. גרמת לי לעלות את הביטחון בעצמי ולהבין את  הדברים החשובים באמת בחיים.

מאז הפגישות איתך התחלתי להעשיר את עצמי בכל מיני דרכים , לעשות דברים שדחיתי המון זמן, ללמוד, להכיר את עצמי יותר, פחות להקדיש את כל זמני לסביבה, יותר להתרכז במי אני ומה אני רוצה

רויטל

 

 הגעתי כשאני לא לגמרי בטוחה בעצמי, במה מוביל אותי בחיים וכיצד אני יכולה להתעלות מעל למחסומים שלי ולהתקדם גם בחיים וגם כיצד להגיע לגרסה היותר טובה שלי כאדם.

כבר בפגישה הראשונה אמרת שבעצם, המטרה היא "לגלות מי זאת יוליה" וזה היה פשוט מדוייק. משם התחלנו ולאט לאט חשפנו עוד שכבות שבסוף התהליך יצאתי עם הרבה יותר בטחון וגם הרבה יותר ידע לגבי עצמי. זה היה מאוד משמעותי. יש  שינוי מהותי! הרבה יותר קל לי לזהות את הדפוסי התנהגות שלי שמעכבים אותי וגם יש לי את הכלים להתמודד איתם. גם יש לי את הרצון לשנות את הדפוסים האלו, כשבעבר זה היה בגדר שאיפה רחוקה בלבד.

עברנו על אירועים מהעבר שחוויתי בתור שליליים, הבנתי את הפרשנות שלי לגבי כל אחד מהאירועים וכך יכולנו לשנות את כל הפרספקטיבה שלי לגבי אותו עניין, מה שהיה מדהים.

יוליה

 

גרמת לי להיות יותר מודע לעצמי ולהבין איך המילים שאני משתמש בהם ביחד עם תנועות גוף, היציבה שלי והבעות פנים מובילים אותי לתוצאות שונות וטובות יותר.כמו כל תהליך, אני מבין שהאמונות המגבילות שלי וההרגלים מעכבים אותי, ואני פועל להחלשתם ע״י הכנסת הרגלים אחרים טובים. את עוזרת המון בדרבון, מוטיבציה והכוונה שזה הדבר שהכי קשה לי לספק לעצמי, שלא לדבר על מי שסובב אותי. אז תודה! 🙂

יוסי רון מורד

 

הי דאינוש המקסימה,

אני בחרתי בך בתור מאמנת בגלל שראיתי חיבור אליך מבחינה נפשית, מלבד העובדה שראיתי אותך כחברה ומדריכה מדהימה עם הרבה מאוד אנרגיות וקסם אישי משהו כובש כזה הרגשתי שאת יכולה להבין יותר טוב מה עובר עלי ומאיזה נקודה אני מגיעה על מנת שתוכלי לעזור לי כי גם לך היו דברים דומים בהתמודדות (ברור שלא אותו דבר אבל את יכולה להבין בנאדם וככה גם לעזור לו) את מעבירה הרבה אנרגיות חיוביות שזה מאוד חשוב ונותן השראה להתקדמות בכל תחומי החיים.

את מאוד מיוחדת וייחודית יש לך חשיבה שהיא מעבר לכל דמיון ואני רואה אותך בעצמך מיישמת דברים שאת מדברת עליהם 
ככה שזה לא רק ססמאות את מעבירה את התורה והדרך שלך מבחינה יומיומית על עצמך בריקוד בשירה בתרגילים שאת נותנת לוח חזון, תזונה, פרוייקטיים ספציפיים והכנה אליהם, ניהול זמן

 

אני אוהבת את זה שאני יכולה לדבר איתך בפתיחות וחופשיות (לא לגמרי לגמרי כי יש לי מעצורים ואין מה לעשות), כי את נורא אמיתית ולא מתנשאת או יוצרת ריחוק כמו אנשיםם אחרים שהיה לי אנטגרציה איתם בצורה עסקית או אימונית.
בעיקר אני אוהבת שאת יכולה להעביר תאוריה לפרקטיקה וזה באמת מושא להערצה

יסמין דוד (עו"ד ישובי גדרות)

מתי נפתחת הקבוצה ואיפה יתקיימו המפגשים?

הקבוצה תיפתח ביום רביעי, 25.03 

שעות המפגשים: 18:00-21:00

מקום המפגש – משרד ביתה של דיאנה 

 

למקרה שיש לכם ספק…

 

אז הנה האחריות שלי:

בגלל שאני כ"כ בטוחה בהצלחה של ההכוונה והליווי, הטכניקות והכלים שתבלו בליווי שאני נותנת ומלמדת ויודעת בוודאות שהן עובדות ומביאות לשינוי ולתוצאות אמיתיות, אני מתחייבת בפניכם שלאחר ותוך התהליך ליווי אתם כבר תתחילו לבנות את המציאות החדשה שלכם ולהגשים את החלום הגדול שלכם, החשיבה שלכם תשתנה, הראיה שלכם תשתנה, תתגברו על פחדים, מחסומים ואתגרים, תוכלו להסתכל על דברים מנקודת מבט אחרת, פתוחה יותר ותתחילו לעשות צעדים משמעותיים לקראת ההחלום שלכם להיות מאמנים או מטפלים! אני בטוחה שחלקכם יעשו את הצעדים הללו כבר תוך כדי תהליך הליווי עצמו! 

במידה ותרגישו שהתהליך אינו מתאים לכם ואינו עונה על הציפיות שלכם, תוכלו לבטל את ההשתתפות שלכם עד סוף החודש הראשון ולקבל החזר מלא של כספכם+שיחת אימון איתי של שעה במתנה בשווי 350 ש"ח. אני מסוגלת לתת את האחריות הלא הגיונית הזו משום שאני לא אתן לכם להשתתף בתכנית אם אני לא מאמינה שתוכלו לקחת את הכלים, את החוויות ואת כל מה שתקבלו בתכנית ליווי וליישם בחיים שלכם מיד ולבנות לעצמכם אישיות מנצחת של מאמן או מטפל וכבר להתחיל לעבוד בתחום. כך שאין לכם מה באמת להפסיד כאן!!!

 אני יותר מאשמח לראות אתכם כחלק מהחמישייה המנצחת, לקבל את הזכות להכיר אתכם ולהיות המנטורית שלכם במהלך 12 חודשים עוצמתיים ומעצימים.

 

ההשקעה שלכם בתכנית היא: 

 12 תשלומים נוחים של 999 ש"ח

 

לביצוע תשלום תשאירו פרטים כאן בתיבה שלמטה ומיד תועברו לדף מאובטח לביצוע התשלום: