האם אתם מרוצים מהחיים שלכם עכשיו? האם אתם מגשימים את עצמכם?

ומה יקרה אם תמשיכו כך עוד שנה? ואם כלום לא ישתנה בעוד שנתיים? 3 שנים? 5 שנים? איך תרגישו? 

סדנת מפגש עם עצמך גרסה משודרגת שמביאה לתוצאות אמיתיות!

תמונה לפרסום 1
אני  רוצה לברך אתכם שהגעתם לכאן! 
שמי דיאנה בן צבי ואני מנטורית להצלחה והגשמה אישית, מאמנת אישית מוסמכת ברמה בינלאומית על שם אנטוני רובינס וקלואי מדנס. אני מאמנת אנשים כדי להגשים את עצמם ולחיות את חייהם במלואם, להוציא את הענק שבפנים ולממש את הפוטנציאל העצום שטמון בתוך כל אחד ואחד מאיתנו.
 
 הסיפור שלי התחיל לפני 5 שנים כאשר קמתי בבוקר ואמרתי לעצמי – אינני רוצה ללכת יותר לעבודה, עבודה שלא מצמיחה אותי, עבודה שאינני מרגישה בה שאני מגשימה את עצמי, את החלומות שלי, חיה את החיים כפי שתמיד ראיתי בדימיון שלי – רוקדת, שרה, מוקפת באנשים, תורמת לאנשים. לא היה פשוט לקבל החלטה לעזוב את מקום העבודה המסודר עם כל התנאים ומשכורת "טובה" ולהתחיל את הדרך  של הגשמה אישית שלי מאפס. לא תיארתי לעצמי שלאחר 5 שנים אעשה את מה שתמיד חלמתי לעשות – לעבוד רק 2-3 שעות ביום, להרוויח פי 3 ממה שהרווחתי בעבודה של 9 שעות ביום, אבל דבר הכי חשוב להקים שני עסקים – אחד בתחום הכושר והריקוד והשני בתחום הגשמה והצלחה אישית ולנהל אותם בהצלחה, להוביל עשרות אנשים למימוש והגשמה, להנחות בסדנאות, להעביר הרצאות, להופיע מול מאות אנשים בעולם של ריקוד, שירה והתפתחות והעצמה אישית. והדבר החשוב ביותר, להיות גם אמא שמגדלת את הבת שלה מבלי בייביסיטרים וגנים, מקדישה לה את תשומת לב ואת הזמן שהיא צריכה. החלום שהתגשם!!!
 
הנה מה שקרה
 
 
עד לפני 5 שנים וקצת הלכתי לפי התכנות – צריך ללמוד, למצוא עבודה מסודרת ולעבוד עד שיוצאים לפנסיה ואז יש לך זמן להגשים את החלומות שלך אבל לא בטוח שיש את הכוח, את האנרגיה ואת המוטיבציה. עבדתי בתור מזכירת מנכ"ל בחברה גדולה, 9 שעות ביום וכל יום היה נראה אותו דבר – ללא צמיחה, ללא התקדמות, ללא ההגשמה ומימוש של מי שאני באמת. עד שהבנתי שהחיים הם שלי ורק אני יכולה לדעת מה טוב עבורי, החלטתי שאני הולכת להגשים את עצמי, לעשות את מה שאני אוהבת ולהיות האדם שאני רוצה להיות!
 
יש משפט שאני אישית מאוד אוהבת – כשהתלמיד מוכן המורה מגיע. כשאר הופיעו אצלי מחשבות לגבי שינוי  – לצאת לדרך של הגשמה ומימוש עצמי, באותו זמן הכרתי את המורה הרוחני שלי – אברהם נוב שהוא היה האדם שליווה אותי לאורך כל הדרך של שינוי, המאמן האישי שלי שבעזרתו יכולתי לראות עולם בעיניים אחרות, יכולתי להתגבר על פחדים, מכשולים, מחסומים פנימיים, ספקות ודאגות, יכולתי ליצור תודעה מנצחת שמובילה אותי לחיים שאני באמת רוצה ליצור. כי האויב הגדול ביותר שלנו זה אנחנו בעצמנו, החשיבה שלנו, האמונות שלנו, ההתנגדויות שהמוח שלנו מעלה לנו. ברגע שאנחנו מתגברים על כך, אנחנו יוצרים לעצמנו חיים אחרים לגמרי. להכיר את אברהם אז זה היה המזל שלי. ותפסתי אותה בידיים. 

ומה זה מזל?

מ- מקום הנכון

ז- זמן הנכון

ל- לתפוס הזדמנות, לעשות את הדבר הנכון

מדוע אתם תקועים בחיים שלכם ומדוע עד כה לא הצלחתם לעשות שינוי גם אם ניסיתם כל מיני דרכים?
 

אני די בטוחה שזו אינה הפעם הראשונה שאתם נחשפים לסמינרים או סדנאות שונים בתחום ההעצמה והתפתחות אישית, ייתכן ויצא לכם להיות כבר בסמינרים כמו קוד המנצח, קוד הכסף, או אולי נחשפתם לספרים שונים בתחום ההצלחה והגשמה אישית, אולי אפילו למדתם קורסים אינטרנטיים ועוד וייתכן ואף היה לכם מאמן אישי

אלו השיטות וכלים מעולם האימון שעד לפני כמה שנים נחשבו לחדשניות ופורצות דרך אך היום האפקטיביות שלהן ירדה משמעותית והייתי חייבת לעשות שדרוג רציני על מנת להוביל לתוצאות מוכחות ומיידות עבור כל אדם שנחשף לתכנים ואכן מוכן לשינוי אמיתי.

האמת לא יכולתי להרשות ללקוחות שלי להשתמש באותן שיטות "מוכרות" מעולם האימון שבהן משתמשים רוב האנשים שבאים מעולם ההתפתחות האישית, לכן למדתי אימון מאחד המאמנים הגדולים בעולם – אנטוני רובינס יחד עם קלואי מדנס, שנה שלמה של טכניקות וכלים שאנטוני רובינס בעצמו משתמש בסמינרים שלו ובאימוניים אישיים אחד על אחד, המשכתי לקבל עוד כלים  כמו NLP, ללמוד משמעות של תנועה וריקוד והשפעתה על המוח האנושי ועוד.

מה שלא ידעתי עד כה…הוא שבשקט בשקט…מאחורי הקלעים בשנה האחרונה שדרגתי את סמינר הדגל שלי מפגש עם עצמך עבור לקוחות שלי, עם תכנים שאותם אני מעבירה בדרך כלל רק ללקוחות שלי בתכניות ליווי אישי איתי שמקבלים תוצאות מדהימות תוך 12 מפגשים בלבד, תוצאות של פריצת גבולות ומחסומים שפעם היה נראה בלתי אפשרי לפרוץ.. 

הסיבה שאני מרשה לעצמי לכתוב דבר כזה (ולעמוד מאחוריו ב 100%) היא מכיוון שאחרי חודשים של תכנון ותהליכים שערכתי על עצמי ועל הלקוחות המדהימים שלי, אני יכולה לומר בשיא הביטחון שהשיטה פשוט עובדת. היום יש לי את ההזדמנות לחשוף את כל הטכניקות וכל השיטות הללו גם לקהל הרחב, לא רק אחד על אחד, בגרסה משודרגת של סדנת מפגש עם עצמך, עם 3 מפגשים עוצמתיים, 15 שעות של כנס שכולו קשור אליכם, להצלחה והגשמה אישית שלכם, לתודעה, לעולם הפנימי והעמוק שלכם! 

ומעכשיו אני מוכנה להעניק לכל אדם שמוכן לשינוי ורוצה שינוי, מוכן למימוש הפוטנציאל האישי שלו, גישה מלאה לשיטה המנצחת הזו בהשקעה סבירה. מדובר על אותן טכניקות וכלים שאותם אני משתמשם עם המתאמנים שלי שמקבלים תוצאות מרחיקות לכת כבר ב-12 מפגשים ואף פחות, לקוחות שמשלמים לי מעל 4000 שעות ב-12 שעות בלבד. כאן אתם הולכים לקבל 15 שעות בהשקעה שהיא הרבה פחות ממה שהם משלמים!!!

 

IMGP9191

 

 הממוצע של מי שעובר תהליך ליווי אישי איתי הוא לקבל תוצאה רצויה בטווח זמן של עד 12 מפגשים של שעה
 

גישה לתכנים ולטכניקות אלו שתקבלו בסמינר, היא בדיוק כמו לקבל אותי תהליך ליווי אחד על אחד. למעשה אני הולכת לחשוף ולתת את כל הכלים העוצמתיים ביותר שיעזרו לכם ליצור תודעה מנצחת, לצאת לדרך של הגשמה והצלחה אישית ולחיות את החיים שמגיע לכם ואתם ראויים להם.

בהמשך הדף תוכלו לקרוא ולראות את ההצלחות של המתאמנים שעברו תהליכים אישיים איתי וגם של לקוחות שכבר היו בסדנאות הקודמות שארגנתי. תוכלו לראות כיצד גם אתם יכולים לחיות וליצור  את החיים כפי שאתם רוצים, שואפים ומדמינים!

גרסה משודרגת מעודכנת של סדנת מפגש עם עצמך כוללת כל כך הרבה שיפורים שלמעשה זו סדנה חדשה כמעט לגמרי אבל פי כמה וכמה יותר עוצמתית, חוויתית, עם טכניקות שפשוט מביאות לתוצאות. הנה כמה מהשדרוגים:   

1. אומנם הסדנה תמיד הייתה מעשית, הפעם מעבר להבנה מה צריך לעשות ואיך צריך לעשות ברמה הקוגניטיבית, אתם הולכים לחוות את השינוי ברמה רגשית, חוויתית, בעזרת הדמיון שלכם, ואני בעצמי יודעת עד כמה נקודה זו קריטית על מנת לעשות שינוי אמיתי בפועל. גם אם אתם יודעים איך לעשות דבר מסוים ברמה קוגניטיבית, הסיכוי שזה יצליח ממש נמוך , לעומת לחוות את הדברים ברמה פיזיאולוגית, רגשית, לחוות בדמיון ואז ליצור גם מציאות.

2. הדגמות קצרות ממוקדות במקום על האנשים שמוכנים לקחת חלק יתר פעיל ולעשות שינוי תודעתי, מחשבתי ורגשי כבר תוך כדי הסדנה עצמה

3. תוכלו להבין מה מונע מכם להתקדם הלאה – 2 פחדים עיקריים והכי גדולים שעומדים כבסיס למאות פחדים נוספים שקיימים בעולם. לאחר שתבינו את הפחדים ההלו וכיצד תוכלו להתמודד איתם ברמה קוגניטיבית, רגשית וחוויתית – תוכלו לעשות התקדמות מדהימה לעבר ההצלחה וההגשמה שלכם

4. למה אנחנו מתנהגים כפי שאנחנו מתנהגים? ישנו הסבר לכל התנהגות אנושית על פני העולם, והתנהגות זו מבוססת על 6 צרכים בסיסיים שהם הכוח המניע להצלחות שלנו. אנשים יפרו את הערכים ואת העקרונות שלהם על מנת לתת לצרכים אלו לבוא לידי ביטוי. תוכלו ללמוד מהם צרכים אלו, איך הם משפיעים על ההתנהגות שלכם, על ההחלטות שלכם, על כיוון החיים שלכם, על מי שאתם בכלל, על התוצאות האתם מקבלים בכל תחום ותחום בחיים ברמה יומית.

5. אנרגיה – המקור להצלחה והגשמה -כיצד מעלים את האנרגיה? כיצד משמרים אותה? למה בכלל חשוב לשמור על אנרגיה גבוהה?  מה משפיע על המצב האנרגטי שלנו?ומה למעשה משפיע על האנרגיה הפיזית והרגשית שלנו?

אלו רק חלק מכלים והטכניקות שנלמד בסדנת מפגש עם עצמך – סדנה משודרגת, עוצמתית וחוויתית שכדי להבין במה מדובר צריך פשוט לחוות ואני כל כך שמחה ונרגשת שהיא יוצאת לדרך כי בעזרתה אוכל לעזור לעשרות ומאות אנשים לחיות את האני האמיתי שלהם, לממש את הפוטניאל האישי, להגיע להצלחה והגשמה אישית בכל התחומים בחיים..

 

DSCN7548 

איך לעשות את הצעד הראשון לקראת ההגשמה וההצלחה האישית שלכם כבר בשנה הקרובה, באחריות מלאה, בעזרת סדנת מפגש עם עצמך!

אתם בטח כבר תוהים…"כמה זה עומד לעלות לי?" ואיך אתם יכולים לשים את ידיכם על סמינר משודרג של מפגש עם עצמך? עד כה הסמינר היה מוגבל 10-12 משתתפים למרות שעשרות הגישו מועמדות והתעניינו בסמינר. הסיבה לכך היא קודם כל שהסדנה הייתה רק יום אחד 8 שעות והיה לי חשוב לתת יחס אינטימי לכל אדם. וסיבה שנייה – לא כולם פשוט התאימו לסדנה.

וזאת הסיבה שהחלטתי להפיק לקחים ולתכנן עבורכם סמינר שממנו תקבלו את הערך הרב ביותר שאי פעם תכננתי ולהעניק לכם את הסמינר ב 3 מפגשים עוצמתיים ולתת כלים, טכניקות, חוויות והכי חשוב תוצאות אמיתיות! סמינר מפגש עם עצמך 5 עומד להיות האירוע הכי משמעותי שהפקתי אי פעם! והוא רק הולך לגדול, להשתכלל ולהעביר ערך רב ותוצאות, להשפיע ולעזור למאות אנשים להגיע לפריצת דרך בחיים שלהם ולהתחיל לחיות חיי מימוש והגשמה, צמיחה ותשוקה.

כבר ביום הראשון של הסמינר אני הולכת לתת לכם 2 כלים שכבר ישנו את הראיה שלכם, את החשיבה שלכם ולאט לאט גם את החיים.

מהי ההשקעה שלכם "בסמינר מפגש עם עצמך 5"?

אנו עומדת להרשות רק לכמה עשרות אנשעם רציניים ומכוונים להצלחה והגשמה שלהם  להשתתף בסמינר כדי שאוכל לתת יחס אישי ומענה לשאלות שיעלו לכם בזמן ההדרכות שבסמינר.

והדבר הכי יפה הוא שהצלחתי להוריד משמעותית את ההשקעה שלכם להשתתפות בסמינר לעומת הסכומים שאנשים משלמים בתכנות ליווי אישי אחד על אחד ..והוא ממש לא יעלה 4000 ₪ …גם לא 3500 וגם לא 3,000 ₪.

ההשקעה שלכם היא

 2 תשלומים נוחים של 399 ₪ כולל מע"מ בלבד ליחיד

או

2 תשלומים נוחים של 499 ₪ כולל מע"מ בלבד לזוג

חיסכון של 600 ש"ח!

תוכלו לקבל גם הנחת מזומן נוספת בתשלום אחד

כך שההשקעה שלכם תהיה רק 699 ש"ח כולל מע"מ ליחיד

או 849 ש"ח כולל מע"ם לזוג

אני יודעת שיש לא מעט סמינרים או סדנאות נוספים בשוק בעלות זו או יותר גבוהה בתחום התפתחות והעצמה אישית, אתם בטח תוהים מה שונה בסמינר הזה משאר הדברים שם בחוץ. 

בגדול יש 3 סיבות:

הסיבה הראשונה היא שבסמינר הזה אנו מדברת על שינוי אמיתי ותוצאות כבר ביום הראשון של סמינר. 

סיבה שנייה – אלו 3 ימים מרוכזים שבהם נבלה ביחד, כך שיהיה לי קל לבחון מה עוצר אתכם בחיים, כיצד המחשב המנטאלי בשם מוח פועל אצלעכם ועד כמה הוא מקדם אתכם לכיוון החיים שאתם רוצים לחיות – את כל זה "בשידור חי", ולא רק בצורת קוגניטיבית ועל ברמת ההבנה מה צריך ואיך צריך לעשות, איך ברמה הרגשית והחוויתית. 

 והסיבה השלישית היא שאני מתחייבת בפניכם שכאשר תיישמו את השיטות ואת הכלים תוכל לראות באופן מיידי שינוי בחיים. את היישום אנחנו מתחילים כבר בסמינר עצמו! 

כך אנו הולכים ליצור את החיים שאתם רוצים לחיות – חיי מימוש והצחה, הגשמה ואהבה, סיפוק ותשוקה

אלו התכנים שאותם תלמדו בסמינר: 

יום ראשון של הסדנה:

ארוחת בוקר קלה ומפנקת 

 1. מה מונע מאיתנו מלהתקדם הלאה בחיים שלנו – פחד. נדבר על שני סוגים עיקריים של פחד שהם אוניברסליים וקיימים אצל כל אחד ואחד מאיתנו. כל שאר הפחדים שקיימים אצלנו מבוססים על פחדים אלו. 2 הפחדים מתחילים מגיל התינוקות ובאים איתנו עד סוף החיים. נלמד כיצד להפוך את הפחד הזה לדחף
 2. נלמד מה קובע את איכות החיים שלנו – האם זה באמת מזל או שמדובר בדבר פשוט – שינוי בגוף שכל אחד מאיתנו, ושליטה עליו יכולה להוביל אותנו לאיכות חיים שאנחנו רוצים ליצור ולחיות
 3. למה אנחנו מתנהגים כפי שאנחנו מתנהגים? מאחרוי כל התנהגות שלנו, לא משנה כמה היא אבסורדית, משוגעת, חיובית או שלילית יש מענה. ברגע שיודעית מה עומד מאחורי זה אנחנו גם  בהתנהגות, יכולים לשנות את ההתנהגות הלא רצויה בהתנהגות מקדמת ומעצימה שמובילה ליצירת חיים שאנחנו רוצים ליצור ולחיות. 
 4. מה זה מודל חיים וכיצד הוא משפיע על החיים שלנו? מהם שני דברים שמשפיעים על מי שאנחנו? ובעזרת מה בכלל נוכל לשלוט בסטייט אוף מיינד שלנו?
 5. מי אני – הגדרת הזהות שלי – כיצד אני רואה את עצמי – מי אני מבפנים, מי אני רוצה להיות – לא מה שמצפים ממני אלא מי שאני באמת, האני האותנטי שזה בעצמו מתחלק לכמה חלקים:
 6. תכונות אופי, ידע, כישורים ויכולות
 7. התשוקה שלי – מה אני אוהב,מה  אני שונא, במה אני ממש טוב, למה יש לי תשוקה גדולה 

יום השני של הסדנה:

ארוחת בוקר קלה ומפנקת 

 1. ערכים – המצפן המכוון את הייעוד שלנו. מהם הערכים שלכם? האם הם מקדמים אתכם או להיפך, משאירים אתכם במקום? כיצד בונים מערכת ערכים חיונית ומקדמת עבורכם?
 2. מה יכול למנוע מאיתנו לחיות לפי הערכים שלנו? מהם שני גורמים עיקריים שמפשיעים על ההתנהגות שלנו?
 3. מהן האמונות שלכם? האם הן מקדמות אתכם או גורמות לכם כאב? מהם ההשלכות שקיבלתם בחיים כתוצאה מאמונות אלו? כיצד משנים אותם?
 4. מהם הרגשות שלכם? כיצד תוכלו לשלוט במצב הרגשי שלכם וללמוד מכל רגש שלילי?
 5. באיזה מילים אתם משתשמים על בסיס יומי שלכם? כי איכות החיים שלכם נקבעת לפי איכות המילים שלכם. כיצד המוח שלנו פועל וכיצד המילים משפיעות על תפקוד המוח ועל יצירת המציאות שלנו? כיצד בעזרת שינוי של מילה אתם יכולים לשנות את המציאות שלכם? 

יום השלישי של הסדנה:

כיבוד קל, בריא ומפנק

 

 1. פירמידת של מסטרינג – 7 תחומים לגדול ולצמוח בהם על בסיס קבוע
 2. גלגל החיים לפי 7 תחומים עיקריים בחיים – איפה אתם כרגע – תוכלו לראות איפה המצוי ואיפה הרצוי בכל תחום ותחום בחייכם.
 3. מהו הבסיס להצלחה בחיים, אותו בסיס שקיים אצל רוב האנשים המצליחים ? מהם הסטנדרטים שלכם  
 4. מהן מטרות? למה חשוב שיהיה לכם מטרות? כיצד מציבים מטרות בחיים? תקבלו פורמולה להצלחה ב-5 שלבים. ומהי בכלל מטרה של מטרה?
 5. מענה על שתי שאלות סופר קריטיות בחיים: מה אני רוצה בחיים אלו? לאן אני שואף להגיע?
 6. נדבר על כוח ההחלטה ושלושה שלבים קריטיים כדי לקבל החלטות ולעמוד בהם. 
 7. נדבר על דבר הכי חשוב כדי להצליח בחיים בכלל – על רמת האנרגיה שלכם ועל המצב הבריאות שלכם. בריאות זאת אנרגיה. תקבלו12 דרכים ליצירת חיים בריאים ומאזניים, 4 דברים להימנע מהם  ועוד טיפים רבים כיצד בכלל להגיע למצב בריאותי תקין מכל המובנים – פיזי, נפשי, מנטאלי, רוחני, וחברתי! 
 
למה שתבואו לסדנה? הנה מה אנשים מספרים:

סדנה נהדרת, שנותנת כלים אמיתיים לעבודה שבעזרתם אפשר לשפר את איכות החיים ולהגיע למטרות

מיכל נוח

 

הסדנה תרמה לי המון, נתנה לי להבין איך לנבט את החיים שלי בצורה חיובית. ויש לציין שהעברת זאת בצורה בקיאה עם הרבה הומור

כרמלה

 Snap 2014-02-11 at 23.43.29

 

 

 

 

האמת אני אוהבת סדנאות מסוג זה, למדתי אינטלגנציה אישית ושמעתי מרצים, אבל  דיאנה נתת לנו תובנות. זה היה מעניין. למדנו הרבה. אני אהבתי וחבל שזה נגמר!

חנה

 

היה מקסים. העברת את החומר בצורה נעימה, כיפית ומאוד מרתקת. הסדנה נתנה תחושה טובה, היה מעניין, נושאים שנוגעים בדיוק אלי! גרמת לשינוי תפיסה בראש שיוביל לשינוי בעשיה בעזרת השם.

בת אל

Snap 2014-02-11 at 23.44.17

 

 

 

 

 

 

 

היי דיאנה  🙂

גם אני מעוניין להודות לך באופן אישי על סדנה אדירה!

הייתי ממש מרותק בזכותך:)

אני מרגיש טוב יותר בעקבות התובנות שהגעתי והכלים שקיבלתי.

מבטיח ליישם! (לפחות חלק…  🙂

אז ממש תודה!

 

שלך תמיד 

שי גבירצמן  

 

 

דיאנה משדרת אמון ושאפשר לסמוך עליה.יש בה הרבה אנרגיות חיוביות…

כמאמנת – היא בן אדם אכפתי, דאגנית , נותנת הכוונה נכונה….בחרתי בה כי לפי כל התכונות שכתבתי מלה , האינטואיציה שלי אמרה שזה הבן אדם הנכון לעזור לי.

דיאנה יכולה לעזור בהרבה תחומים : אם כן זה בתחום "זוגיות" או אם זה בתחום "ילדים", "חברות", "בעניין עסקי"….אני מאחלת לך דיאנה הצלחה בכל התחומים שאת עוסקת כי את מאוד מוכשרת ויש בך פוטנציאל להצליח ובגדול !!!!!!!

אנג'לה

 

הסדנה פשוט מדהימה, תרמה לי רבות והעשירה לי את הידע, לימדה אותי להכיר את עצמי, את הצרכים, את הרצונות, את השאיפות

גל צור 

 

מאד נהניתי מהסדנה, היא פתחה לי את הראש ונתנה לי מוטיבציה לפעולה וקבלת החלטות בנוגע לחיי, התוכן שועבר בסדנה אומנם היה מוכר לי אבל אם זאת הייתי מרותק כל הסדנה. הסדנה הועברה בצורה מעולה, ניתן היה להרגיש את האנרגיה הגבוהה

עידן

 

סדנה מעיינת, מלמדת ומאתגרת. המלצה חמה לכל המעוניין לשנות את החיים לטובה ולחיות במלוא מובן המילה

אמה   

איפה ומתי תתקיים הסמינר – בטח אתם שואלים

תאריכים ומיקום מדויק הסדנה יתפרסמו בהמשך

שעות הסדנה: ימים רביעי  

התכנסות: 16:30, מתחילים -17:00, סיום – 22:00

 

למקרה שיש לכם ספק…

 

אז הנה האחריות שלי:

בגלל שאני כ"כ בטוחה בהצלחה של הטכניקות והכלים שאני נותנת ומלמדת ויודעת בוודאות שהן עובדות ומביאות לשינוי, אני מתחייבת בפניכם שלאחר הסדנה החשיבה שלכם לא תהיה אותה חשיבה, הראיה שלכם תשתנה, תוכלו להסתכל על דברים מנקודת מבט אחרת, פתוחה יותר ותתחילו לעשות צעדים  ראשונים לקראת השינוי שלכם כבר בשבועות הראשונים! אני בטוחה שחלקכם יעשו את הצעדים הללו כבר החל מהיום הראשון של הסמינר!

במידה ותרגישו שהסמינר אינו מתאים לכם ואינו עונה על הציפיות שלכם, תוכלו לבטל את ההשתתפות שלכם עד סוף המפגש הראשון ולקבל החזר מלא של כספכם+שיחת אימון איתי של שעה במתנה בשווי 350 ש"ח

בנוסף…אם תרגישו לאחר 3 מפגשים עוצמתיים שהאירוע לא עמד בציפיות שלכם ולא קיבלתם– תוכלו לפנות אלי באופן אישי ולקבל חצי מההשקעה שלכם בסמינר+שיחת אימון איתי במתנה בשווי 350 ש"ח!.

אני מסוגלת לתת את האחריות הלא הגיונית הזו משום שאני לא אתן לכם להשתתף באירוע אם אני לא מאמינה שתוכלו לקחת את הכלים, את החוויות ואת כל מה שתקבלו בסמינר וליישם בחיים שלכם מיד! כך שאין לכם מה באמת להפסיד כאן!!!

אז יותר מאשמח לראות אתכם בסדנה, לקבל את הזכות להכיר אתכם ולהיות המנטורית שלכם במהלך 3 ימים עוצמתיים וחוויתיים.

 

ההשקעה שלכם בסדנה היא: 

 2 תשלומים נוחים של 399 ש"ח

אם אתם מגיעים עם בן או בת זוג , חבר או חברה, זה יעלה לכם:

 2 תשלומים נוחים של 499 ש"ח

חיסכון של 600 ש"ח!!!

תוכלו לקבל גם הנחת מזומן נוספת בתשלום אחד

כך שההשקעה שלכם תהיה רק 699 ש"ח כולל מע" ליחיד

או 849 ש"ח כולל מע"ם לזוג 

לביצוע תשלום תשאירו פרטים כאן בתיבה שלמטה ומיד תועברו לדף מאובטח לביצוע התשלום: