מי זאת דיאנה בן צבי?


"אם תשאלו אותי מה באתי לעשות בעולם הזה, אשיב לכם: אני כאן כדי לחיות את חיי בקול רם!!!"

יש לי שאלה – כמה אנשים אתה מכיר שבאמת חיים את החיים שלהם בקול רם?

מעטים הם אלו שעוסקים בדברים שהם באמת אוהבים לעשות, יש להם תשוקה בוערת וכל יום שלהם הוא מלא אושר ושמחה.

לכל אחד מאיתנו יש ייעוד שלמענו הוא בא לעולם. מטרתנו להגשים את הייעוד שלנו בחיים, לממש את עצמנו ולהגשים את החלומות שלנו.

שמי דיאנה בן צבי, בת 33, ואני מנטורית להצלחה והגשמה עצמית כבר קרוב ל-4 שנים, נמצאת בתחום של התפתחות אישית למעלה מ–10 שנים.

 במשך תקופה זו קראתי עשרות ספרים בתחום ההעצמה והתפתחות אישית, הייתי בעשרות סמינרים וסדנאות, הקשבתי לתוכניות אודיו, קיימתי פגישות אישיות עם מספר מאמנים והבנתי שזהו התחום שלא רק מושך אותי ברמה האישית, אלא בעזרת תחום זה אני רוצה לעזור לאנשים רבים לפרוץ דרך, להגשים את עצמם, להגיע למימוש הפוטנציאל הטמון בהם ולגלות את הגדולה שלהם.

לס בראון –" בן אדם נולד פעמיים: פעם אחת כשהוא בא לעולם ופעם שנייה כשהוא מגלה את הייעוד שלו בחיים".

עד לפני 6 שנים בערך הייתי כמו רוב האנשים, עובדת במשרד, מהבוקר עד הערב, חיים רגילים ומונוטוניים. הספקתי להחליף מספר עבודות לאחר סיום הלימודים באוניברסיטה, אך לא מצאתי את עצמי באף מקום, עד שיום אחד הבנתי שאלו לא החיים שאני רוצה לעצמי. יש לי חלומות, מטרות, שאיפות, כישרונות שאיתם נולדתי ופיתחתי, דברים שאני אוהבת לעשות ואני טובה בהם, ואם אני לא אעשה צעד ואחליט לעשות שינוי בחיים שלי, לעולם לא אוכל לחיות את החיים כפי שאני רוצה לחיות אותם.

לפני 6 שנים עשיתי צעד מאוד חשוב בחיים שלי, באותו הזמן לא הבנתי עד כמה הוא משמעותי וכיצד הוא הולך לשנות את חיי.

כתוצאה מהצעד הזה, התחלתי תהליך של התפתחות והעצמה אישית שאותו אני עוברת עד היום.

למעשה, אני יכולה להגיד שב-33 שנים שלי נולדתי 3 פעמים – בפעם הראשונה בתאריך הלידה שלי, בפעם השנייה כשהחלטתי לעלות לארץ לבד ובפעם השלישית כשהחלטתי  לעשות שינוי בחיים ולהגשים את עצמי, את החלומות שלי, החל מחלום קטן עד לחלום הגדול, להיות האדם שאני רוצה להיות ולעשות את מה שאני אוהבת ורוצה לעשות.

מאז הקמתי עסק מצליח בתחום ריקוד וכושר, חזרתי לשירה ואני ממשיכה להגשים את עצמי בכל תחום שאותו אני אוהבת. הבנתי שהייעוד שלי הוא להיות מנטורית להצלחה והגשמה עצמית ולשלב בתוך זה שתי מתנות גדולות שקיבלתי מאלוהים ופיתחתי לאורך השנים האחרונות- ריקוד ושירה.

החזון שלי הוא לעזור לך ולהרבה מאוד אנשים בארץ ובעולם לעשות את הצעדים הראשונים, לפרוץ, להגשים את עצמם ולהגשים את החלומות שלהם, להתגבר על הפחדים, מחסומים ולגלות את הגדולה שבהם על מנת לחיות את החיים במלואם וליהנות מהם.

זה מאוד מרגש אותי שיש לי את האפשרות לחלוק איתך את הידע שלי, את הניסיון הלא כל כך גדול שלי ולשתף את הסיפור האישי שלי כדוגמה לעזור לך ולעוד הרבה אנשים לפרוץ דרך ולהגשים את עצמם.

העתיד שייך לאלו המאמינים ביופי חלומותיהם! אתה ואני שייכים לאנשים אלו!!!
אז האם אתה מוכן לפריצת דרך שלך?

החיים הם כמו ריקוד, הם כמו שיר.

מה ההבדל בין זמר לבין זמר טוב? בין רקדן לבין רקדן טוב?

כדי לשיר ולרקוד, לא מספיק רק לדעת לשיר ולרקוד, אלא צריך לבצע את השיר ואת הריקוד עם רגש, עם תשוקה, עם מוטיבציה .כנ”ל גם לגבי החיים.

חשוב לחיות את החיים עם רגש, תשוקה, מוטיבציה, לעשות את מה שאוהבים לעשות ולהיות האדם שרוצים להיות.

דיאנה בן צבי

למה שתבחר בי?

אני יודעת מה מרגיש וחווה אדם שלא מגשים את עצמו, שיודע שהוא יכול יותר, שיש לו כל כך הרבה דברים שהוא אוהב ורוצה לעשות בחיים, שמוותר על החלומות שלו. אני הייתי שם, חוויתי את הכל, אך בזכות המורה הרוחני שלי התגברתי על פחדים, מחסומים, אמונות שלא קידמו אותי, צמחתי, גדלתי והתפתחתי עד שהייתי מוכנה לפרוץ דרך ולהגשים את עצמי.

זו הסיבה שתבחר בי, אני כבר הייתי שם, אני יודעת מה אתה מרגיש בדיוק. יש לי את האפשרות ואת הזכות לעזור לך לעוד המונים שמוכנים לעבור את אותו התהליך ופרוץ דרך.

החיים נראים אחרת כשאנחנו חיים אותם כפי שאנחנו רוצים לחיות אותם, כשאנחנו מגשימים את עצמנו ונהנים מהעשייה היום יומית שלנו. אין כמו לקום כל בוקר עם חיוך ולהתרגש כל פעם מחדש!

מעבר לזה:

1.  הצלחה שלך היא הצלחה שלי, החזון שלי הוא שכמה שיותר אנשים יגשימו את עצמם ויעשו את מה שהם באמת אוהבים ורוצים לעשות, יהנו מחיי אושר ושפע

2. תקבל ממני תמיכה, הכוונה וליווי לאורך כל הדרך עד שנגיע לתוצאות

3. תקבל מוטיבציה, השראה ואנרגיה חיובית שמתחזקת עוד יותר כתוצאה משימוש בשתי מתנות שלי – שירה וריקוד

4. תקבל ממני יחס חם ואישי, בין אם בפגישות האישיות או בסמינרים, סדנאות והרצאות

5. תעבור תהליך של צמיחה והתפתחות אישית ורוחנית שיוביל לפריצת הדרך שלך להגשמה עצמית על מנת שתוכל ליהנות מחיי אושר, עושר ושפע

6. תקבל ממני מחוייבות טוטאלית על מנת שנוכל יחד להמשיך בדרך, להתמיד ולהצליח

7. אחריות מלאה!

אם אתם מוכנים לצאת לדרך של הגשמה ומימוש עצמי, לחיות חיי תשוקה, סיפוק, הצלחה, מוזמנים ליצור קשר:

מייל: [email protected]

נייד: 0547582076